Профнастил для покрівлі

Види профнастила
Профнастил являє собою профільовані листи металу з полімерним барвистим покриттям (або без нього), що мають у перетині трапецієподібну форму. Профнастил неймовірно популярний завдяки невисокій ціні, міцності й відмінному зовнішньому вигляду.

Профнастил різниться за формою (трапецієподібний, закруглений), висоті гофри (високий, низький), ширині профілю й цільовому використанню. Профнастил можна умовно класифікувати по місці застосування.
Стіновой >>    Покрівельний >>    Несучий >>

Стіновой профнастил використовується в якості матеріалу для внутрішньої й наружней обробки стін.  Він має невелику висоту профілю трапецієподібної форми, висота гофри до 44 мм. Це дозволяє заощадити матеріал, а навантаження, випробовуване стіновим профнастилом не дуже велика.

Покрівельний профнастил застосовується в покрівельних роботах при будівництві дахів житлових і виробничих будинків, навісів, складів. Його термін служби в середньому становить 40 років. Профілі з додатковими ребрами жорсткості для забезпечення високої несучої здатності, висота гофри від 44 мм. Крім того, профнастил широко застосовується при пристрої тимчасових і постійних огороджень, внутрішніх перегородок, оздоблювальних панелей. Ефективний при заміні дерев’яних перекриттів під час реконструкції старих будинків і в якості незнімної опалубки при будівництві будинків без несучих перегородок.

Профнастил для забору  — відмінний вибір для тих, хто любить надійність. Основними перевагами профнастила є: легкість монтажу заборів і покрівлі, стійкість до будь-яких погодних умов, довговічність, герметичність і мала вага, естетичний зовнішній вигляд. Огорожа із профнастила виходить гарним і міцним.