ШИФЕР ХВИЛЬОВИЙ

Шифер є тем матеріалом, який традиційно й протягом довгого часу використовується в покрівельних роботах при будівництві будинків, житлових будинків і інших будівельних споруджень.

Невисока вартість і не трудомісткий процес установки дозволяють повсюдно використовувати цей будівельний матеріал. Шифер знайшов своє застосування й активно використовується не тільки в Росії, країнах близького зарубіжжя, але й у країнах Африки, Латинській Америці, на Близькому Сході, у Китаї, Індії й Таїланді.

У зв’язку з розміром, що збільшується, будівництва обсяги виробництва шиферу постійно ростуть. Якщо споконвічно використовувався шифер традиційно біло-сірого кольору, то в цей час ( завдяки впровадженню дуже стійких барвників і нових технологій) роблять шифер різних кольорів: червоного, зеленого, коричневого, синього. Використання додаткової колірної гами дозволяє робити будинку з покриттям із шиферу особливо привабливими, що й гармоніюють із навколишнім пейзажем.

Безсумнівними  перевагами шиферу є його стійкість і морозовитривалість. Недарма він з успіхом застосовується навіть у районах Крайньої Півночі й здатний прекрасно захищати від неприємних погодних умов дуже тривалий час. Звичайно, як і будь-який інший покрівельний матеріал при впливі на нього природних факторів (ураганних вітрів, каменепадів і т.д.) шифер може ушкодитися, але в основному при правильній його установці й експлуатації він здатний прослужити довго й надійно захистити своїх хазяїнів від дощу, снігу й непогоди.

Основними складовими компонентами при виробництві шиферу є азбестове волокно й цемент. Власники будинків із шиферними дахами можуть не побоюватися за своє здоров’я — усі складові шиферу абсолютно безпечні для здоров’я.
У цей час вітчизняні виробники шиферу враховують усі побажання своїх споживачів і випускають шифер різної довжини й ширини. Він може мати й різна кількість хвиль. Також у сучасному будівництві дуже користується попитом плоский шифер. Такий шифер може застосовуватися як для покриття дахів, так і для зовнішньої обробки стін не тільки житлових будинків, але й будь-яких сучасних будівельних споруджень.

Немаловажним фактором на користь використання шиферу є зручність при монтажі покрівлі. Якщо для установки тієї ж покрівлі з металу або черепиці потрібні грамотні, підготовлені фахівці, то встановити дах із шиферу здатний будь-який дачник-аматор або звичайна людина, здатний тримати в руках молоток.

Безсумнівною гідністю шиферної покрівлі є здатність шиферу втримувати порівняно невисоку температуру внутрішньої сторони навіть у дуже теплу погоду. У випадку пристрою житлових мансардних і дачних приміщень шифер також буде відповідати всім вимогам, тому що має необхідні звуковбирні властивості. Вас не буде турбувати шум дощу, і під захистом шиферного даху ви будете почувати себе тепло й затишне.  Шифер же є абсолютно негорючим матеріалом і тому захистить ваш дах від неприємних наслідків. Які б будівельні покрівельні матеріали не з’являлися на сучасному ринку, все-таки найпоширенішим був і буде таким залишатися саме шифер і забуття йому не загрожує ще дуже довгий час.