Бітумна покрівля Owens Corning — купити в Києві, ціна

Бітумна черепиця — даний тип покрівлі, набуває все більше поширення в Україні завдяки своїй якості, довговічності й водотривкості.

Уперше покрівельний матеріал був використаний у Канаді більш ніж як 150 років тому. На сьогодні це один з найбільше часто використовуваних варіантів покрівель житла в Північній Америці та Європі, близько 90% дахів.

Склад

В основі ґонтів присутній бітум та скловолокно, що надає змогу запобігати покрівельному матеріалу значних ушкоджень при контакті із сильним вітром та дощем, а також допомагає зберігати тепло (у холодні місяці) і прохолодну температуру (у літні дні). Мінеральний гранулят, що покриває всю плитку, гарантує захист від впливу сонячних променів, тим самим ще більше збільшуючи її довговічність.

Бітумка

Де купити якісну бітумну черепицю в Києві?

Покрівля Owens Corning

БрендПродукція компанії НВН (Owens Corning) поєднує в собі різні переваги, такі як стійкість, висока довговічність, універсальність в обробці й низькі вимоги до обслуговування. Бітумна покрівля доступна в усіх класичних кольорах і моделях/нарізках.

Переваги

Даху виконаному з ґонтів, властива легкість, елегантний дизайн і практичність монтажу (полегшується обробка вентиляційних та димохідних труб, відливів і мансардних вікон), що робить черепицю OwensCorning ідеальним покрівельним матеріалів для реалізації різних варіантів, а це в свою чергу дозволяє виявити більше сміливості в проекті.

• Краса: сучасний і інноваційний дизайн.
• Універсальність: дозволяє виконувати роботи на скатних покрівлях будь якої складності.
• Легкість: у чотири рази легше за інші черепиці.
• Довговічність: підходить для будь-якого клімату.
• Витривалість: має виняткову механічну стійкість.
• Низькі вимоги до обслуговування: захищена від грибка, вицвітання на сонці.
• Сприяє температурному комфорту

Монтаж

Монтаж черепиці здійснюється просто й швидко. Деталі кріпляться безпосередньо до поверхні даху за допомогою цвяхів, що запобігає ушкодженню даху вітром або водою. Час роботи й вартість нижче, чим з іншими покрівельними матеріалами доступних сьогодні на ринку.

Обслуговування

Догляд за черепицею відносно простий, оскільки вона витривала й довговічна, не вимагає частого ремонту або заміни. Однак важливо проводити періодичне очищення для видалення бруду й сміття, які можуть накопичуватися, що допомагає зберегти зовнішній вигляд і довговічність покриття.

Будинок

Ціна

Слід зауважити, що гонтова черепиця дешевше натуральної! Однак дорожче металочерепиці/профнастилу, але довговічність, стійкість і низькі експлуатаційні витрати компенсують вкладення й зроблять її економічним варіантом у довгостроковій перспективі. Наразі вказана мінімальна вартість квадратного метра 600,00 грн. /м². Більш детально на офіційному сайті: https://owenscorning.com.ua/.