Газобетон — висока якість при низькій собівартості

8gazobeton-linia

Основу газобетону становить ячний бетон, до складу якого входить кварцовий пісок, вапно, цементний і алюмінієвий порошок, ну й відповідно вода.  Усі інгредієнти засипаються в автоклав де йде інтенсивна перемішка з наступним затвердінням. Через наявність алюмінієвої пудри, виникає реакція з бурхливим виділенням водню, що в підсумку впливає на утворення  бульбашок (пор) у готовій продукції.

У відмінності від подібних будівельних блоків, газобетон можна формувати з різним набором властивостей для тих або інших цілей, зв’язано це насамперед із гнучким функціоналом автоклавного встаткування, що дає можливість регулювати щільність і пористість продукту.

 Сам по собі газобетон зарекомендував себе в Європі й в Україні як матеріал, який має ряд переваг:

Доступність — штучні блоки мають відносно низьку ціну в порівнянні з натуральними матеріалами;

Легкість — матеріал надзвичайно простий в обробці;

Довговічність — будівельні конструкції виконані з газобетону нічим не уступають в експлуатації часом у порівнянні із традиційними матеріалами;

Висока швидкість будівництва — враховуючи не малу форму, і в той же час, легку вагу виробничих блоків, можна суттєво скоротити строки зведення стін;

Пожаробезпечний матеріал — не горючий матеріал.

9gazobeton-linia

Як видне з перерахованих характеристик, матеріал не уступає й успішно конкурує з іншими блоками в будівельній індустрії. Існує один міф, пов’язаний з основним недоліком газобетону, це велика боязливість підвищеної вологи. Але дане твердження вже не раз доводилося, як помилкове припущення. Мабуть єдиний недолік даного матеріалу лежить в основі будівництва багатоповерхових будинків, як правило до 3-5 поверхів, але це мабуть один мінус, по всіх інших параметрах — блоки з газобетону ідеальний будівельний матеріал для швидкого й мінімального по фінансових витратах будівництва.