Черепиця Tondach

Натуральна черепиця Tondach – класика покрівельного жанру
Міжнародний концерн «Tondach» Глейнштэттен, AG, перебуває в Австрії в місті Глейнштэттен, недалеко від Граца.»Tondach» сьогодні — це найбільший виробник, що пропонує саму повну й престижну гаму натуральної керамічної черепиці.
Черепиця Tondach (Австрія)
100% перевірений матеріал бездоганної якості
Письмова гарантії

5 переваг Tondach
Відмінні естетичні якості й великий асортименти.  Натуральна черепиця робить будинок ще гарніше й цікавіше, така покрівля органічно сполучаються із природним ландшафтом. Широка різноманітність розцвічень і  моделей Tondach здатне втілити оригінальні дизайнерські задуми.
Морозостійкість матеріалу. Суворий російський клімат диктує спеціальні вимоги до покрівельного покриття, а часті перепади температур є чи не головною причиною його виходу з ладу. У цьому плані Tondach справжня знахідка.  Матеріал пройшов успішні рекламні випробування  морозостійкості з 780 циклів
Абсолютна герметичність. Сполучні замки, за допомогою яких частини черепиці кріпляться друг до друга, не повинні створювати зазори. Герметичність Tondach досягається за рахунок наявності високого подвійного замка. В асортиментах присутній також подконькова черепиця, яка монтується в місцях примикання черепиці й ковзана
Висока міцність і довговічність. За рахунок високої якості сировини, що добувається на перевірених глиняних родовищах, виробникові вдається дотягтися високої надійності й відмінних механічних характеристик. Гарантія на продукцію становить більш 30 років, однак, реальний термін служби черепиці значно більше
Екологічність, шумоізоляція й пожаробезпеки. Уся черепиця Tondach проводиться винятково з натуральної сировини, що володіє високою стійкістю до впливу вогню й прекрасною шумоізоляцією. З такою покрівлею Вам не страшні багато природних негод!
Структура черепиці Tondach
6e-cherpica-natureal-12022013
Найпоширеніший колір – цегляно-червоний. Цього кольору вдається досягтися за рахунок окиснення заліза, який утримується в глині. У такий спосіб відпадає необхідність застосування барвників. Зверху черепиця покрита глазур’ю або ангобом. Ці покриття утворюють додатковий декоративний шар, що поліпшує її функціональні характеристики.

Історія виробництва
1881 – офіційний рік підстави концерну TONDACH AG у Глейнштаттене. Тут в 1928 році розвертається цегельне виробництво. В 60-х роках на заводі проводиться потужна реконструкція. Кільцеві печі заміняються на тунельні, що дозволяє почати випуск керамічної черепиці найвищої якості.

Освоївши до 1984 року виробництво плоскої стрічкової черепиці «Бобровий хвіст», в 1990 році концерн «Tondach» приступає до випуску нових пресованих черепиць. З 1991 року починаються інвестиції в проекти по відкриттю своїх заводів у країнах Східної Європи. Чехія, Угорщина, Словаччина, Хорватія, Австрія — разом це 26т підприємств концерну, які працюють у Європі.

ДО 2010 філії концерну представлені в  11 державах, а загальне виробництво полягає більш ніж з 30 заводів і 10 складських комплексів у різних європейських країнах.