Тепловий завіс

Створення теплової завіси
Нові види опалювальних приладів

Повітряні теплові завіси — це новий технологічний розв’язок, який сприяє скороченню влучення вуличних протягів в усередину приміщення. Монтуються воно в горизонтальному положенні, тим самим охоплює значний  периметр у радіусі своєї дії, де необхідно відтинати проникнення ззовні. Дане опалювальне, вентиляційне встаткування високоефективне, як у плані енергозбереження, так і в надмірно малому енергоспоживанні.
teplo-zaves
Теплову завісу  рекомендовано використовувати для захисту вікон і вхідних дверних прорізів, також широко використовується як додаткове джерело повітряного обігріву в торговельних місцях і офісах.

Таке встаткування прекрасне захищає кожне приміщення від проникнення холодного зимового повітря, а також гарячого в літню спеку. Крім усього іншого, воно створює додатковий захист усередині приміщень від влучення бруду й  пили, різних комах, вуличних вихлопних автомобільних газів і різних заходів. Висока подача струменя повітря, опалювальним приладом, створює невидимий і в той же час непрохідний бар’єр навіть для зненацька виниклим  різким протягам.

Установка теплового завіса, гарантує до 90 відсотків скорочення теплових втрат. Що стосується ціни, те можна відзначити, що ціни на теплові завіси, доступні кожному споживачеві.