Меблі й інтер’єр

Усе ще здобуваєте готові меблі в магазині? Тоді ви, мабуть, не знаєте про ті переваги, які може принести виготовлення меблів на замовлення спеціально для вас і вашого житла.
Одним з таких є можливість вмонтувати її в будь-які куточки кімнати, які не мають ніякого функціонального призначення. У першу чергу, це стосується шаф-купе. Виготовляючи будь-які корпусні меблі під замовлення, ви можете самостійно підібрати стиль, форму, матеріали, які найбільше відповідають вашому смаку й вимогам до якості.
3-mebel-pol
Те ж саме можна сказати й про переваги м’яких меблів під замовлення. Звичайно вона досить габаритна, тому віднімає чимало місця. Однак, якщо не купувати готові вироби, а проектувати їх з урахуванням індивідуальних побажань, то проблему можна розв’язати. Професійні майстри вивчать нюанси приміщення, розрахують усе до сантиметрів, щоб такі меблі гармонійно вписали у вашу кімнату, при цьому, не обмеживши її простір.

Крім того, у готових магазинних меблях складно визначити якість оббивки, наповнювача, міцність каркаса. При індивідуальному замовленні ви зможете підібрати не тільки надійний матеріал, який забезпечить довговічність меблів, але й колір оббивки, що найкраще підходить під кімнатний інтер’єр.