Будинки з брусу

3dom-brus-ot

В минулому, наші предки будували будинку з використанням стовбурів дерев. З появою нових технологій і новими можливостями виробництва будівельних матеріалів, дерев’яне будівництво поступове почало забуватися й стало застосовне як матеріал номер два для швидкого зведення невеликих  забудов, господарських будівель.
Сьогодні нові можливості сучасного встаткування, відродили традиції будівництва будинків з бруса. Високоточна обробка стовбурів дає можливість підігнати матеріал друг до друга без зазорів — впритул. Повна підготовка бруса відбувається на виробничих майданчиках, і після вже доставляється на будівельний об’єкт, де будівельникам потрібно буде без яких або за скоринок відразу ж приступати до зведення коробки.
1dom-brus-ot
Будівельні спорудження з бруса дуже ефективні тим, що не потрібно в наслідку після завершення будівництва займатися внутрішньою обробкою, купувати штукатурки, фарби, шпалери й т.д, тому що будинок уже буде облагороджений своєю внутрішньою природною красою.

Такі  будинки відрізняються від цегельних своєї унікальної шумо й теплоізоляцією. Також екологічно чистий природний матеріал дає стінам «дихати», що у свою чергу сприяє створенню сприятливого мікроклімату в будинку.