Проектування котеджу

Сьогодні все більше людей намагаються втекти від повсякденної міської метушні, вихлопних газів і промислових викидів. Багато хто вибирається за місто, навіть серед робочого тижня, у кінці робочого дня, тому що ковток свіжого повітря і умиротворяюче спілкування з природою навіть за декілька годин здатне позбавити від повсякденного міського стресу. Саме з цієї причини, будівництво заміських котеджів користується все великою популярністю з кожним роком.
Як і будь-яке будівництво, для будівництва заміського котеджу, передусім, потрібно якісне професійне проектування котеджів.  Головна мета архітектора, який здійснюватиме проектування котеджів, — це знайти індивідуальний підхід  до замовника, і навіть до усіх членів його сім’ї, врахувати інтереси і спосіб життя кожного, щоб майбутній будинок став затишним для усіх. Адже давно усім відома істина, що індивідуальність, виражається в нашому житлі, а якщо членів сім’ї багато, потрібно гармонійно поєднувати і враховувати інтереси кожного. Приміром, комусь потрібна окрема кімната для  роботи — робочий кабінет, хтось хоче особистий простір для відпочинку або рукоділля, а комусь без мансарди із зимовим садом і будинок — не будинок.  У таких питаннях і допомагає індивідуальний підхід і тісна співпраця з усіма членами сім’ї майбутнього котеджу.
Після бесіди із замовником і обліку усіх навіть найдрібніших побажань, фахівці переступають до вивчення місцевості, де зводитиметься котедж. Тут важливо абсолютно все — склад грунту, мікроклімат, наявність водойми  поблизу ділянки, стан грунтових вод і багато інше. І тільки після ретельного вивчення природних умов, можна починати безпосередньо проектування котеджів, здійснювати вибір будівельних матеріалів, обговорювати специфіку комунікацій, опалювальної системи, обробки фасаду, і багато-багато інше. Звичайно, проектування котеджів — складний і трудомісткий процес, що вимагає високого професіоналізму і досвіду подібної роботи.