В Києві на Подолі реконструюють бізнес центр за сучасними методами.

Через рік в Подільському районі Києва буде здано в експлуатацію офісну будівлю яка була відновлена як історична.

Замовником реконструкції будівлі виступила англійська IT компанія що спеціалізується на наданні послуг оренди програмістів для закордонних компаній.

Будівля була багато років занедбана та поступово руйнувалася. Після того як її придбала IT компанія, було вирішено повністю реконструювати її а на мансардних поверхах зробити житлові приміщення.

БрендДо процесу реконструкції була залучена відома компанія Раута, яка запропонувала своє бачення для отримання максимальної ефективності приміщень.

Ще до початку будівельних робіт було розроблено проєкт реконструкції та погодження який визначає вигляд матиме фасад будинку після ремонту. Також були залучені археологи, які протягом кількох місяців проводили розкопки та дослідження у підвальних приміщеннях. Паралельно з роботою археологів генпідрядник проводив роботи з посилення фундаментів прокладання дренажної системи та виїмку грунту з підвалів. Оскільки будівля була довгий час занедбана її підвали повністю були затоплені та засипані сотнями кубометрів землі. Всього було вийнято та вивезено більше 200 м3 грунту.

Всередині п’яти існуючих поверхів були проведенні роботи з посилення несучих конструкцій в тому числі взяттям в металеві обійми колон та ін’єкцій в стіни. Частину не несучих стін було повністю демонтовано, а вікна першого поверху розширені та частково перенесенні.

Побажанням замовника було створення на верхніх поверхах житлового пентхаусу. Генеральний підрядник – компанія Раута запропонував унікальне та дуже цікаве рішення. Було демонтоване горище будівлі, а натомість створено два поверхову мансардну конструкцію. Для зменшення навантаження на фундамент в якості несучих конструкцій використали металоконструкції, а для стін застосували сендвіч панелі заводського виготовлення. Таким чином житлова надбудова стала міцною надійною та енергоефективною.

Кран

Наразі роботи з реконструкції будівлі ще тривають. Залишилося встановити віконні рішення та створити інтер’єр. Інвестор очікує, що новий бізнес центр який здебільшого планується використовувати для потреб власного бізнесу буде відкрито вже наступного року. Отже зовсім скоро Подільський район обживеться ще однією історичною реконструйованою будівлею, а власник бізнеса буде насолоджуватися життям та роботою в новому бізнес центрі.