Система теплоізоляції

Система теплоізоляції із застосуванням пінополістиролу Baumit будується на традиції. В 1988 році провідні виробники будівельних матеріалів в Австрії уклали угоду про співпрацю по виробництву високоякісної продукції під однією маркою » Baumit «.
Сьогодні марка Baumit стала однією з відомих торгових марок будівельних матеріалів в Австрії і Європі. Завдяки своїм багатим асортиментом продуктів Baumit представлений майже в кожній будівельній організації.
Після падіння «залізної завіси» розширення ЄС значно збільшило шанси і можливості компанії. Сьогодні Baumit має свої заводи і маркетингові офіси в 28 країнах Центральної, Південної і Східної Європи. Співробітники компанії стежать не лише за якістю продукції, але і надають усебічну підтримку клієнтам. Компанія надає технічні консультації, безкоштовне навчання персоналу для реалізації комплексних систем теплоізоляції, розробку тендерної документації і технічних вузлів для проектувальників і багато що інше. Ізоляція систем Baumit сертифікована відповідно до європейських стандартів. Сертифікати ISO 9001, ETAG 2004 роки і сертифікат ETC(європейська технічна ліцензія) представляе серйозне відношення до якості. Усі продукти Baumit, зручні в зверненні.

Ремонт штукатурки Baumit
Волога з часом приводить до руйнування фасадної фарби і штукатурки будівлі. Широкий спектр оновлення штукатурки пропонує компанія Baumit там, де традиційні штукатурки не працюють. Штукатурку для відновлення ділять на звичайні суміші і штукатурки WTA( wissenschaftliche- технічний інститут, Науково-технічна асоціація по захисту будівельних робіт ). Штукатурка WTA використовується під час ремонту, коли дешевші рішення не спрацювали. Важливо відмітити, що вартість дрібного ремонту збільшується на додаткову роботу, внаслідок чого зрештою дає набагато більшу вартість, ніж при використанні штукатурки системи оновлення. Система відновлення штукатурки складається з трьох продуктів: Baumit Sanova Vorspritzer, Baumit Sanova Pufferputz, Baumit Sanova Putz W.


BAUMIT KLEBEANKER
Безшовні систем утеплення є одним з найбільш популярних методів підвищення енергетичної ефективності будівлі. KleberAnker Baumit система — унікальна система монтажу полістиролу. У компанії розроблена інноваційна система Baumit KlebeAnker, яка забезпечує ідеальну теплову ізоляцію будівель.
Baumit KlebeAnker дозволяє вчинити монтаж ізоляції без додаткової фіксації. Це рішення може бути використане в теплоізоляційних системах з використанням полістиролу. На відміну від традиційних засобів, прикладні рішення Baumit повністю усувають теплові мости.

Калькулятор Ізоляція систем Baumit Завантажити