Ізоляція для порожнинн

Ізоляція, що упорскує в порожнини

Ізоляція PIR/PUR, що упорскує, не лише забезпечує високоефективні  теплофізичні властивості, але і розширюється, зв’язуючи разом зовнішні листи  (стабілізуючи таким чином споруду і усуваючи проблему пошкоджених анкерних  кріплень)а також ущільнює усі щілини, забезпечуючи повітронепроникність. Вона  ідеально підходить до вузьких порожнин, усунення яких вважається важким завданням, з  якій не можуть впоратися традиційні ізоляційні матеріали.

Будівлі з традиційними порожнистими стінами мають  величезний потенціал для поліпшення їх термічних властивостей  шляхом заповнення порожнеч ізолюючим матеріалом. У  деяких випадках, коли порожнечі вже містять ізоляцію, але  вона порушена із-за усадки або попадання вологи, можливо  видалення пошкодженого матеріалу і заміщення його більші  відповідною альтернативою.
Система PIR або PUR може упорскувати в порожнину  через отвори в зовнішньому листі, створюючи ізоляцію з  чудовими зв’язуючими і структурними властивостями. Продукт зв’язує разом внутрішні і зовнішні листи,  усуваючи проблему пошкоджених анкерних кріплень. Нанесення ізоляції, що упорскує, повинне робитися  кваліфікованим персоналом.
Властивості і переваги ізоляції, що упорскує в порожнини
Низька теплопровідність  
Не саджається і не провисає в порожнинах
Прилипання до обох поверхонь  
Пружна до повеней(стійкіша до проникнення вологи)
Упорскує через зовнішню стіну
Запобігає втратам теплоти
Забезпечує постійні теплофізичні властивості упродовж 50 років
Забезпечує стабілізацію стін, особливо корисна при вирішенні проблеми пошкоджених анкерних кріплень
Рекомендована Агентством довкілля  в якості міри для зменшення ушкоджень стін від повеней  Не треба турбувати жителів будівлі.