Розпиляна ізоляція

Розпиляна ізоляційна піна ПУ — це прибутковий і універсальний спосіб  ізолювання поверхні будь-якого типу, включаючи незручні і важкодоступні  поверхні. Система ПУ створюється шляхом того, що розпил безпосередньо на основі,  яку слід ізолювати. Матеріал формує безперервний, рівний шар без  швів або щілин, виключаючи будь-які термічні мости. Розпиляна ізоляція — це  ідеальне рішення для дуже широкої гамми поверхонь і форм, оскільки матеріал  адаптується до будь-якого профілю без щілин. Полі застосувань охоплює практично усі області  плоских і скатних дахів, стель, стін і підлог.

Наприклад, ця ізоляція часто використовується для  ущільнення горища, забезпечуючи одночасно ізоляцію,  відсутність протягів, захист від погодних умов, а  іноді стабільність конструкції. Як і усі ізоляції ПУ,  розпиляна версія має нижчу теплопровідність,  чим більшість інших всюди використовуваних  ізоляційних матеріалів, тому для отримання такого  ж рівня ізоляції даху потрібно шар матеріалу  значно тонше. Іншим прикладом є розпиляна ізоляція  підлог цокольного поверху з підлоговим опалюванням. Піна  розпилюється прямо на сухий, очищений від пилу фундамент,  покриваючи водопровідні і опалювальні труби, захисні  трубки електричної проводки. Після короткого часу  твердіння, укладаються опалювальні труби, і  робиться заливка підлоги, причому шар заливки відділяється  від ізоляції плівкою. Висока міцність на стискування  піни ПУ гарантує надійне основу з чудовими  ізолюючими властивостями, навіть якщо вона піддається  постійним навантаженням.

Іншою перевагою є факт, що перед укладанням  продукт має дуже малий об’єм, вимагає трохи  простори, і тому знижує транспортні витрати. Його  легко наносити, він не вимагає ніяких кріпильних елементів,  що допомагає зберегти низькі витрати. Нанесення розпиляної ізоляції завжди повинне  робитися кваліфікованим персоналом.
Властивості :
Прилипання при нанесенні
Безперервний шар ізоляційної піни і заповнення щілин
Низька теплопровідність
Кваліфіковані люди з сертифікованих монтажних компаній
Зв’язується з будь-яким типом поверхні
Не потрібно ніяких кріплень
Зв’язує черепицю між собою, збільшуючи стійкість до вітру і штормів.