Baumit

Естетика фасаду багато в чому залежить від добре підібраних кольорів і поверхневих структур. Продукція компанії Baumit дозволяє застосовувати найрізноманітніші текстури, а крім того має хорошу стійкість до різних погодних умовах. Baumit широко використовують в системах теплоізоляції.

Baumit — виробник будівельних матеріалів. Компанія Baumit існує у більш ніж 20 країнах в Європі і в Україні, має численні фабрики в Європі. Компанія здійснює свою діяльність на українському ринку вже більше десяти років. Baumit робить високоякісні будівельні матеріали. Їх продукція використовується як в громадських будівлях так і в житлових будинках. Компанія Baumit неодноразово завойовувала нагороди у будівельних виставках. BAUMIT є гарантією високої якості, надійності, безпеки і довіри.

Секрет успіху полягає в основному в послідовній реалізації концепції системних продуктів — усі компоненти цієї системи точно відповідають один одному, прості і зручні в процесі підготовки і переробці, а також безпечні для використання. Основна передумова Компанії — це розумне співвідношення між ціною продукту і реальні вигоди від його придбання. Продукти Baumit задовольняють усі вимоги і сертифіковані відповідно до європейських стандартів. Отриманий сертифікат ISO 9001 і сертифікат ЕРТ(Європейський технічний сертифікат про твердження) є результатом відповідальності і турботи про збереження якості на постійному високому рівні. Кампанія на сьогодні спрямована на популяризацію серед українських споживачів. Метою є, зламати бар’єри і стереотипи, в новому погляді на якість пропонованої продукції.

Baumit Duo — подвійна міцність Потрібний перевірений розчин для бетону? Baumit Duo Бетон може успішно використовуватися для виконання невеликих робіт і ремонту бетону.
Розчин для заливки бетону Baumit Duo є першим продуктом для швидкого ремонту. Забезпечує міцність на стискування 25 МПа. Він може бути використаний при заливці бетонної отмостки, перемичок і інших елементів. Baumit Duo бетон рекомендується також для виконання стягувань. При хорошої адгезії до основи може бути використаний для відновлення пошкоджених бетонних елементів, таких як підлога, сходи, колони і так далі. Важливою перевагою цього матеріалу є морозостійкість. Продукт можна використати як усередині будівель, так і зовні, не турбуючись про тріщини  бетону при температурі нижчі точки замерзання. Передусім, Duo Baumit слід змішувати з водою у бетономішалці. Час перемішування повинен коливатися від 3 до 5 хвилин.

Калькулятор Ізоляція систем Baumit