Калькулятор розрахунку цеглини


Цегляна будівля є одним з найнадійніших в сучасному будівництві. Цеглина — це дивовижний матеріал! Вік цегляної будівлі складає більше  1000 років, проте, поява нових будівельних матеріалів і технологій будівництва, не може замінити попит і довговічність цеглини у будівництві. Історія застосування цеглини в якості будівельного матеріалу розпочинається із стародавнього Єгипту, і Римської імперії.
Вирішивши почати будівництво, безумовно, необхідно планувати все спочатку. Існує ще один важливий момент до початку будівництва — купівля цеглини. При купівлі цеглини необхідно віддавати віддання перевазі над відомими виробниками цеглини, який повинен працювати на ринку будівельних матеріалів багато років.

Цеглина тепер доступна в різних кольорах і текстурах, серед найбільш популярних типів цеглини, цеглина яка має грубу камінь-фактуру. Блок, як правило, більше універсальний, ніж цеглина, є  переваги різних розмірів і форм, за допомогою якої можна створювати архітектурні конструкції.

Цегляні і блокові будинки — хороший вибір.
Сучасне будівництво кам’яної кладки, як відомо, складається із зовнішньої кладки цеглини і блоків(як правило, газобетону), з використанням прошарку мінеральної вати. Цеглина і блок поглинає внутрішнє тепло, а потім випромінюють її назад у будинок, коли температура падає. Це допомагає підтримувати рівномірну температуру, тим самим економити енергію споруди.

Цегляні і блокові будинки як і раніше в Україні популярні. Що робить їх такими популярними? Є багато переваг:  Універсальність, надійність і міцність;
Безпека у зв’язку з повною вогнестійкістю;
Теплова маса зберігає тепло;
Ефективна звукоізоляція;
Висока стійкість до дії вологи, плісняви, грибків і комах.

Калькулятор розрахунку цеглини і блоку