Теплова завіса

Теплову завісу можна зрівняти з тепловим вентилятором, який створює сильний потік холодного або теплого повітря, в залежності від пори року.
Основні конструктивні елементи:
металевий (пластмасовий) корпус
термостат вимикання
термостат безпеки ( при перегріві виключає нагрівальні елементи)
вентилятор
нагрівальні елементи
регулятори швидкості обертання вентилятора
регулятори нагрівання.

Найважливішою деталлю теплової завіси є вентилятор (турбіна), від якого й залежить швидкість і якість повітряного потоку. Для зміни напрямку потоку повітря теплові завіси можуть оснащуватися жалюзями-решітками різних конструкцій, для дистанційного керування — пультом ДУ. Крім того, можуть бути присутні різні додаткові опції: іонізатор, фільтр очищення повітря і т.д.

Усередині сталевого корпуса перебуває водонагрівач, сопло й вентилятор. Повітря нагнітається вентилятором у повітронагрівач і подається через сопло у проріз.
Горизонтальна теплова завіса.

Монтаж устаткування проводиться над дверми у горизонтальній площині. Не допускається установка горизонтальних моделей збоку, тому що вал двигуна оснащений підшипниками,  для яких характерна робота з рівномірним навантаженням.
Вертикальна теплова завіса. Залежно від варіанта виконання , теплові завіси встановлюються ліворуч або праворуч від дверей.

Стельові завіси. Монтуються в підвісну конструкцію. Органічно вписуються в інтер’єр торговельних залів, офісних приміщень.

Теплова завіса: основні характеристики

Потужність завіси тепловий не є основним параметром при виборі встаткування, тому що вона визначає потужність нагрівального елемента, а не вентилятора. В опалювальних приміщеннях можна встановити встаткування невеликої потужності, яке буде виконувати функцію повітряної, а не теплової завіси. При покупці агрегату варто приділити увага продуктивності. Швидкість потоку повітря залежить саме від даного параметра. Для виміру використовують кількість кубометрів повітря, яке проходить протягом години крізь отвір.