Матеріали в офісних меблях

Основним матеріалом для виробництва офісних меблів  уважається ДСП або ще називають ОДСП. Причина схована в низької вартості, технологічності застосування, великої довговічності й простоті в обслуговуванні під час роботи.

Торці
Торці меблів, на сьогодні захищені  традиційною  ABS або інноваційною тривимірною стрічкою виготовленої з високоякісного акрилового скла, яке використовується окремо або в комбінації з алюмінієм і деревом. Небувала легкість і прозорість, інноваційного матеріалу, сприяє оптичному розширенню простору, створюючи відчуття легкості й вишуканості в інтер’єрі офісу. Поверхневий шар обробляють за спеціальною технологією, щоб одержати захисне покриття від забруднень.

Офісні скляні перегородки
Стекло широке використовується в створенні прозорих стін. Оригінальний розв’язок для кожного приміщення із вбудованим освітленням дозволяє розділити робочі зони.

Застосування металу
Сьогодні практично будь-який магазин меблів, пропонує меблеві вироби, у яких ідеально сполучається компонування традиції деревних матеріалів з металевими елементами. З алюмінію, сталі різних сплавів виконують додаткові структурні елементи офісних меблів і предметів для досягнення ефективних декоративних цілей. Сталь має  майже необмежений термін служби при товщині  всього від 0,5 до 2 мм, елементи мають високу міцність, меблі мов парять у повітрі, відкриваючи для ока багато вільного простору. Сьогодні метал є обов’язковим елементом у несучих конструкціях офісів у декоративних і функціональних розв’язках, тому що він має відмінну продуктивність, стабільність, довговічність і простоту обслуговування. На сьогодні, особливо цінується не тільки довговічність, але й декоративні якості металу.