Вікна й дверей з алюмінієвого профілю

Алюмінієвий профіль став широко застосовуватися багатьма виробниками у виготовленні вікон і дверей. Хімічні й фізичні властивості алюмінію дають можливість конструювати вузькі рами, що у свою чергу збільшує світлове проникнення, також не маловажний той факт, що за допомогою даного матеріалу можна створювати різні складні (практично будь-які) конфігурації й ексклюзивні форми . На практиці використовують два види профілю: теплий ( для житлових приміщень) і холодний ( для створення вітрин; зимового саду).

alyuminievye_profili_1

Профіль, виконаний з алюмінію збільшує загальний коефіцієнт опір теплопередачі, тому втрати тепла будуть незначні в порівнянні з іншими матеріалами застосовувані у виготовленні вікон і дверей. Перевага  використання дає одержати готовий виріб, який прослужить довгий строк і не буде у вас викликати неспокійні почуття, пов’язані з безпекою для вашого здоров’я.

Склопакети з такого профілю можна виконувати як одне, двох, і навіть п’яти камерне, при цьому буде зберігатися міцність і несхильність. Невід’ємною гідністю такої конструкції, по праву можна вважати легкість виробу. Завдяки цій властивості, алюмінієвий профіль перевершує пластикові ПВХ виробу, тепер скляне оформлення фасадів адміністративних будинків не становить ніякої складності. Вікна з алюмінію на сьогодні ідеальний розв’язок для житлових будинків, де потрібно побільшати теплоізоляційні й звукоізоляційні властивості.

alyuminievye_profili_2

Багато споживачів помилково вважають той факт, що готові вироби виконані з алюмінію мають свій стандартний природній колір даного матеріалу. Сьогодні такий профіль представлений на нашому ринку в широкій колірній гамі, що дає можливість поєднувати його з будь-якими експозиціями.