Послуги покрівельників — економія на фахівцях

1nedvijemost

Покрівельник як фахівець, повинен мати всі допуски для роботи на висоті, і мати знання основних понять будівництва даху. Спеціалізовані комбінати по підвищенню кваліфікацій протягом шести місячної підготовчої роботи видають посвідчення покрівельника, людині яка пройшла повний курс навчання.

Звичайно, якщо побирати складні конструкції даху, де все заздалегідь проектується, далі затверджується й лише потім починається будівництво, як би там не було, але є забудовники, які заощаджують на перерахованому вище, мало того, ще й довіряють складну покрівельну роботу некваліфікованим фахівцям. Така практика завжди закінчується жалюгідно, ми вже не раз зустрічалися із проблемними дахами, де в монтажі було допущено багато помилок, і найчастіше ці помилки робив або сам власник будинку, розв’язавши будувати сам, або прості робітники, які не знають навіть елементарних правил правильного укладання покрівельних матеріалів.

krola-kishi_15

Як не сумно, але слід помітити що ремонт і усунення грубих порушень при будівництві даху, обходитися в 2, 5 рази дорожче, тому що до кошторису робіт додається ще один пункт «демонтаж».