Революція в опалювальних системах

Як вибрати котел?
При виборі газового котлу у ваш будинок варто звернути увагу на мінімальний рівень потужності, на якому зможе працювати пристрій — це дозволить знизити споживання газу й підвищити довговічність. Тому, потрібно знати заздалегідь, якою потужністю котел (10 кВт, 15 кВт і 30 кВт),  зможе нам підійти.  Наприклад: при висоті стелі 2,7 і площею  10 м2 — нам знадобитися 1 кВт використовуваної потужності . Потужність  може бути збільшена або зменшена приблизно до + — 20% залежно від тепловтрат будинку. Якщо будинок гарно ізольоване (передбачена система теплоізоляції стіни 10 см полістиролу / мінеральної вати, 15 -20 см утеплення покрівлі, установлені пластикові вікна), то  можемо використовувати котел низької теплової потужності. Якщо ваш будинок погано ізольований, ми повинні брати до уваги показник 10м2 = 1 кВт і+ 20%.  Наприклад для будинку розміром 140 м2 — потужність повинна становити приблизно 14 кВт.
1kotel
Гаряча вода. Потрібно заздалегідь знати, яким буде попит на гарячу воду? Отут питання набагато складніше. Ми повинні вирахувати, скільки людей будуть використовувати гарячу воду, як і в яких обсягах вона буде використовуватися.

Перш ніж купити котел вам попередньо потрібно розв’язати, де він буде встановлений.

Установка у ванній кімнаті. Якщо котел повинен працювати для центрального опалення й гарячого нагрівання води, одне із кращих місць для розміщення підійде ванна кімната. Але тут будуть певні обмеження. Насамперед, апарат не повинен займати багато місця.  Якщо ви розв’яжете поставити котел у ванній кімнаті, також не забудьте купити котел із закритою камерою згоряння, тому що він не тягне повітря із приміщення, де він перебуває. Це дуже важливо, тому що в противному випадку був би необхідний напрямок потокового повітря.

2kotel

Кухня. У кухні, ми можемо встановити котел з більшим обсягом (стоячий, настінний), який буде забезпечувати необхідна кількість гарячої води й теплом.  Якщо ваша кухня не занадто велика, то краще придбати настінний з невеликими габаритними розмірами, щоб його можна було помістити в кухонну шафу, тоді ви зможете ідеально вписати в стиль кухонних меблів, але, щоправда, зараз роблять котли настільки естетично, що вони прекрасно сполучаються з більшістю інтер’єрів.
Підсобне приміщення. Найчастіше опалювальне встаткування встановлюють у спеціально побудовані хоз. приміщеннях, де, як правило, уже враховані всі розміри для ефективного використання опалювальної системи.

Газовий конденсаційний котел
У комбінації із сучасними інноваційними розробками, конденсаційний котел дозволяє підтримувати стабільну температуру без перегріву кімнату, це забезпечує не тільки комфорт, але й низькі витрати на опалення. Хоча вони коштують дорожче, чим звичайні, вони все-таки поступово заміняють їх, тому що вони споживають менше паливної сировини. Екологічно чисті газові конденсаційні, підходять практично для будь-якого застосування — від автономного домашнього обігріву до промислових будинків.

Високо ефективний конденсаційний котел середньої потужності має чудову можливість забезпеченням тепла в будь-яких будинках, знижує витрати на опалення й зводить до мінімуму викиди. Компактна конструкція дозволяє його з легкістю використовувати практично скрізь. Елегантний і привабливий дизайн — це доповнення до багатьом перевагам сучасних технологій і пристроїв, опалювальні представлені мають гарний вигляд і естетично.

Економічна й надійна експлуатація опалювальної системи із цифровою системою керування система, що це настроюється для кожної потреби, реалізує всі відомі стратегії керування й варіанти використання.

Камера згоряння
Конденсаційні оснащені закритою камерою згоряння, у той час як звичайний можуть бути із закритою або відкритою камерою згоряння.  У випадку відкритою камерою згоряння, котел всмоктує повітря з кімнати. Для забезпечення правильного потоку в стіні повинна бути вбудовані вентиляційні ґрати (недоліком цього розв’язку є охолодження приміщення).
Усі частини встаткування в контакті з конденсатом стійкі до корозії, тому виконані з нержавіючої сталі, яка має більш низьку теплопровідність, чому сплав алюмінію й кремнію.

Основні переваги:

висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби

високі стандарти продуктивності

знижує витрати на опалення й зводить до мінімуму викиди

зниження витрати палива й електроенергії через, що модулюють пальники

припустимий робочий тиск до 6 бар дозволяє використовувати котел у висотних будинках

легкий і швидкий монтаж

усуває вібрації й шум «тиха робота», що особливо важливо для житлових будинків, офісів, готель і т.д.,

конденсаційні  на газі більш економічні у відмінності від традиційних

передбачені високі стандарти продуктивності

автоматизація керування — це спосіб, який дає можливість скоротити витрати на опалення.