Гофрокартон — Меблеве впакування

Корпусні меблі, що серійно виготовляється меблевими фабриками, зберігає свою цілісність під час доставки на склад завдяки гофрокартону.  Гофрокартон твердий вид паперу, який через свою легкість, структурну міцність, екологічність, став широко використовуваним матеріалом практично для всіх видів промислового й харчового впакування.

Упакування, виконана з картону дешевше, чим з інших матеріалів, мало того, так вона ще практична, оскільки можна легко змінювати форму, не залежно від величини запакованих товарів. Найчастіше, у меблях картонне впакування поєднують зі спеціальними подкладниками виконані з відходів ДСП і пеноплексу, особливе таке впакування практичне при транспортуванні тендітних виробів, наприклад скляних або дзеркальних фасадів, кутів стільниць.

1gofrocarton
Як роблять гофрокартон
Виробництво гофрокартона передбачає тришарову склейку двох (нижнього й верхнього) шарів картону й одному паперового прошарку. Такий сендвич робить гофрокартон твердим матеріалом, який у теж час легко використовувати в створенні різних форм упакувань (порушуючи верхній шар матеріалу за допомогою ножа, або інших предметів ми можемо легко згинати даний матеріал). Коштувати помітити, що перший створений у світі гофрокартон був двох листковим ( між собою склеювали два шари картону), отже такий матеріал не знайшов широкого застосування серед споживачів.

В основі будь-якого виробництва картону лежать парові котли й гофроагрегаты.  Як правило, переваги даного встаткування полягає в мобільному використанні: котли даного типу  підійдуть як для великих виробників, так і малих компаній у яких спостерігається постійний дефіцит робочих площ.  Технологічно правильно  налагоджена робота парогенераторів, дає виробникові  вибрати оптимальний режим сушіння готової продукції, а також контролювати й оптимально регулювати процес склейки шарів гофрокартона.

2gofrocarton
Застосування парогенераторів у виробництві картону, виключає ризики пов’язані з випуском неякісної продукції , а також ризики пов’язані з безпекою робітників на виробництві, оскільки конструкція й технологія подачі пари зводить на нуль вибухонебезпечність. Устаткування по виробництві гофрокартона повністю автоматизоване за рахунок комп’ютерного контролювання всього процесу виготовлення. Це у свою чергу підвищує рентабельність і швидкість виробництва.