Узгодження проекту

Бажання мати житловий будинок, будівлю своєї мрії обов’язково повинна співпасти з можливостями, причому не лише безпосередньо замовника, але тими можливостями, які дуже недвозначно обкреслені як практикою будівництва, так і вимогами різного роду нормативних документів. Проектування будівель, так само як і їх зведення, має сенс довіряти виключно професіоналам. Завдання, сформульоване замовником, попереднє проектування, узгодження проектів, будівництво приватних будинків — усе це ланки одного ланцюга, які повинні привести до поставленої мети!
Як вже було згадано, величезне бажання мати власний будинок передбачуване деталізується у безліч самих різних невеликих і зовсім маленьких побажань, які обов’язково будуть враховані, коли здійснюється проектування житлових будинків, зокрема, попереднє проектування. Але бувають ситуації, коли вимоги і побажання замовника входять в деяке протиріччя з існуючими нормами, характерними для проведення будівельних робіт. І в цьому випадку виникає наполеглива необхідність максимально делікатно, але в той же час детально і скрупульозно, порозумівшись із замовником, прийти до взаємоприйнятного рішення. За великим рахунком, усі аспекти співвідношення бажаного і можливого детально обговорюються на стадії попереднього проектування, а узгодження проектів у черговий раз підтверджує прихильність сторін рішенню, яке просто зобов’язане влаштувати усіх і в першу чергу, звичайно, замовника.

Будівництво приватних будинків і, зокрема, будівництво котеджів в розрізі багаторічного досвіду недвозначно показує переваги ситуації, коли і проектування, і безпосередньо зведення житлового будівництва здійснює одна організація. Подібний підхід дозволяє максимально точно врахувати усі побажання клієнта, уникнути додаткових витрат і усі етапи будівництва, у тому числі і узгодження проектів, завершити прийнятним результатом.