Скляний стiл

Поява технології під назвою «загартування скла» стала не лише технологічним проривом, але буквально запустила нову естетику в інтер’єрі.
Скляні столи стали з’являтися не лише у будинках, але і в громадських місцях, офісах. Надзвичайної популярності такі меблі набули в приймальнях, готелях, салонах краси і багатьох інших громадських будівлях. Річ у тому, що скляні столи, на відміну від будь-яких інших меблів створюють відчуття простору і візуально розширюють простір, допомагаючи відвідувачам почувати себе комфортно. Це головна причина, щоб зробити їх найбільш бажаним  атрибутом в офісних меблях.

Що таке скляний стіл?
Це не просто зручний предмет меблів або необхідна частина інтер’єру, але і свого роду стрибок у світ сучасного стилю. До недавнього часу ці меблі були недоступні із-за ціни. Тепер все по-іншому, і це тому, що міцність і довговічність, необхідні для повного використання цього виду меблів змінилася з появою загартованого скла. Нині, скляні столи для офісу і вітальні зроблені з нього з товщиною від одного до двох сантиметрів.
Скляні столи лягли в основу сучасного стилю. Вони — реальна міра престижу і символ нової ергономіки. Скло є матеріалом, який дозволяє розробникам створювати усі можливі форми і текстури, і імпровізувати. У домашній обстановці найбільшу популярність отримали скляні столи для кухні. Такі столи  використовується дизайнерами щоб  відокремити кухню від їдальні. Журнальні столики із загартованого скла, широко використовуються в дизайні в офісних приміщеннях.  На сьогодні це поширений предмет меблів. Скляний стіл складається з тих же елементів, що і класичні дерев’яні, пластикові або металеві. Функціональність і практичність столів, робить такі меблі дуже популярними.