Вiдкатнi ворота

Відкатні ворота
Виготовлення і установка відкатних воріт — максимально захищають ваш будинок від негоди і непрошених гостей.
Відкатні ворота  стануть ідеальним рішенням для використання на території заміських котеджів, промислових будівель, цехів, стоянок і так далі. Відкатні ворота складаються з полотна, яке може безперешкодно рухатися уздовж стіни або огорожі завдяки тим, що роликовим, що направляють. Відкатні ворота відкриваються у бік, тому не вимагають додаткового простору перед приміщенням і не створюють перешкоди для в’їжджаючого транспорту ні вгорі, ні в низу отвору. Зручність цього механізму залишає далеко позаду традиційні ворота і дозволяє використати цю конструкцію як гаражні ворота.
Роликову систему консольного типу ROLLING CENTER і FRATELLI COMUNELLO. Саме консольна роликова система багато в чому визначає, як довго прослужать відкатні ворота і наскільки надійний захист вони можуть забезпечити. Особливість системи в тому, що ролики на підшипниках кочення розташовані парно. При цьому 2 пари середніх роликів виступають трохи більше, чим крайні. Завдяки такій конструкції досягається міцність фіксації рейки в консольних блоках при проходженні воротами положення рівноваги. Спеціальне мастило, спочатку закладене в підшипниках роликів, дозволяє не витрачати додатковий час і засоби в ході експлуатації воріт. Тому відкатні конструкції зручно і раціонально використати і як промислові ворота.

Завдяки унікальності консольних роликів системи ROLLING CENTER і FRATELLI COMUNELLO можна виготовляти відкатні ворота, які дозволяють перекривати ширину проїзду до 15-18 м. Відкатні ворота, які виготовляються на базі системи ROLLING CENTER, дуже прості і легкі в експлуатації. Усі рухливі елементи надійно приховані усередині балки і захищені від агресивної дії довкілля. Несуча балка ROLLING CENTER має по усій довжині додаткові два ребра жорсткості. Відкатні ворота можна обшити профнастилом або навіть оцинкованою сталлю. Корозія, волога, сильні пориви вітру не приведуть конструкцію до передчасного виходу з ладу.

Ціна на відкатні ворота з кожним роком стає усе більш прийнятною. Усвідомлюючи очевидні переваги, споживачі прагнуть забезпечити себе надійними і довговічними відкатними воротами, які дозволяють безперешкодно в’їхати автотранспорту будь-якої висоти.  В цілому, ціна на відкатні ворота залежить від безлічі чинників : починаючи від розмірів конструкції і закінчуючи дизайнерським рішенням, яке ви виберете.  Ціна на відкатні ворота декілька зросте, якщо ви вирішите обшити їх оцинкованою сталлю. Проте вибір такого покриття є цілком раціональним і дозволить збільшити термін служби відкатних конструкцій.  Ціна на відкатні ворота збільшується, якщо ви вирішите встановити автоматику для воріт. Ця система дозволить вам за допомогою дистанційного керування відкривати і закривати конструкції. Тепер вам не треба стояти по 15-20 хвилин біля воріт в люті морози, щоб відкрити замок і розчистити сніг перед ними.