Рольворота

Легкість, витонченість, міцність і зручність в експлуатації роблять рольворота універсальним пропускним механізмом.  Рольворота утілили в собі переваги секційних воріт і рольставней. Принцип роботи цієї конструкції досить простий: під час відкривання рольворот гнучке полотно плавно і рівномірно рухається вгору по тих, що направляють, згортається в рулон і намотується на вал, який знаходиться над отвором. Простота конструкції і легкість монтажу роблять рольворота незамінним механізмом у багатьох областях.
Полотно цих воріт складається з алюмінієвих профілів. Сама конструкція набагато легша, ніж пропускні конструкції із сталі. Вони не роблять високого навантаження на підлогу. Тому рольворота можна використати для багаторівневих паркінгів, стандартних гаражів, павільйонів на території супермаркетів.

Рольворота легко монтуються у будь-який тип отвору, не займають багато місця і не вимагають додаткового простору для відкривання і закривання конструкції. Компактність, міцність і зручність використання системи дозволяє успішно використати рольворота як гаражні ворота, складські ворота, промислові ворота, як вуличні ворота для перекриття проходу і в’їзду на обгороджену територію, а також в якості захисної конструкції для вітрин магазинів. Незважаючи на уявну крихкість конструкції, рольворота, також як відкатні ворота і рулонні ворота, можуть прослужити вам близько 20 років при грамотному монтажі і експлуатації.
Ціна на рольворота багато в чому залежить від типу профілю, габаритів майбутньої конструкції, комплектації і вибраних аксесуарів.