Сучасні системи димоходів

ABSOLUT системи димоходів
Інноваційні системи ABSOLUT відповідає самим строгим критеріям для димоходу. Він складається з герметичної труби й вогнетривкої цегли, керамічної труби з інтегрованою теплоізоляцією. Перевага печі, є можливість універсального застосування для всіх видів палива й паливних технологій. Опалення може бути скоректована в поточних цінах на паливо й добитися значного скорочення витрат.

ABSOLUT може витримувати екстремальні умови, такі як дуже низькі температури димових газів або висока вологість. Нові компоненти системи  ABSOLUT — дозволяють  ефективне розгортання системи димоходів з низьким рівнем енергії в пасивних будинках.

Димохід UNI системи PLUS
Димохід системи UNI PLUS характеризується підвищеною стійкістю й безпечної вентиляції через дах. Це універсальна, трьохрівнева система із задньою вентиляцією. Сучасна система димоходів UNI PLUS забезпечує вологостійкість, високу стійкість до корозії й кислот. Система має універсальне застосування, пожежної безпеки, а також проста в установці й дає реалізувати підхід до вирішення екологічних проблем. Багатофункціональний димохід призначений для подачі повітря в казани, обміну повітря у ванних кімнатах і кухнях. Має відмінну теплоізоляцію. Опалювальні прилади можуть працювати з високою ефективністю без ушкодження труби. Димохід система UNI PLUS може бути використаний у будівництві житлового будинку, а також у промисловому будівництві.