Вибір дверей

Тепер це не секрет, що сьогодні двері не просто шматок металу. Сучасний метал дверей — це дійсні шедеври, використовуються дуже різні матеріали для їхнього виробництва. І найголовніше, що двері забезпечують звуко-і теплоізоляцію.
Для багатьох людей зараз важливо знайти оптимальне співвідношення -. доступним для сімейного бюджету, і продукт гарної якості  двері з масиву дерева, які пройшли спеціальну обробку, звичайно, повинні бути кращими. Їхня вартість залежить від дерева, з якого вони були зроблені, марка, країна.
Гарні двері повинні бути в першу чергу характеризуватися міцністю й надійністю.
Ми живемо в дуже неспокійний час високої злочинності.
При виборі дверей, необхідно дотримувати кілька важливих критеріїв. Що це таке, просто подумайте про це розповімо пізніше в цій статті.
Критерій № 1: двері, які не можуть легко зламати
Це означає, що ці двері виготовлені так, що вони стійкі до механічних ушкоджень . Крім того, вони повинні витримувати незвичайні спроби так званого «інтелектуального злому».
Експерти, які люблять свою професію, щоб виділити всі категорії металевої двері розділяють на кілька класів, залежно від ступеня протизламності:
0-4 клас — це звичайні двері, які відрізняються не дуже високою стійкістю до фальсифікації й не ставлять такою серйозною перешкоди .
5-13 — Ці двері забезпечують високий рівень захисту від злому.
Критерій № 2 — акустичні й теплові властивості металевих дверей
Коли металеві двері з’явилися на ринку, окрім злодіїв, вони почали захищать нас від шуму й холоду.
Отже, підсумовуючись — відповідь на запитання « як правильно вибрати металеві двері »звучить досить просто — необхідно поєднувати відмінну продуктивність с… зовнішністю й привабливою ціною.
Типи дверей :
Ламіновані двері — поверхня нагадує дерево. Вони відрізняються високою зносостійкістю. Їхня ціна невелика. Такі двері є ідеальним вибором для офісу або будинку ;
Лаковані двері — колір цих дверей може бути різним. Вони пофарбовані в колір по вашому вибору й тому  легко сполучаються з вашим інтер’єром;
Двері зі шпона — з натуральних матеріалів. З ними ви отримаєте красу, комфорт вашого будинку.