Вхідні двері

Передні двері — одна з найбільш важливих функцій безпеки вашого будинку. Звичайно, Основна функція дверей — забезпечення безпеки, але передні двері повинні мати гарні акустичні й теплові властивостіі радувати нас своїм зовнішнім виглядом.  Купівля двері є простим завданням … але це тільки на перший погляд. Ті, хто бачив цю проблему, знають, скільки відтінків може буті у виборі. Звичайно, у магазині завжди буде допомагати досвідчений продавець, але ще краще, іти зі знанням дійсності, як ви представляєте свої вхідні двері . Це дозволить вам заощадити час і, головне — щоб уникнути розчарування від покупки «не тільки ці» двері .

У цій статті ми зібрали питання, що найбільше часто задають, покупці. Ми сподіваємося, що інформація буде корисна для вас і допоможе вам зробити вибір дверей легким й приємним.
Що відрізняє метал, залізо й сталь двері ?
Залізні двері, що користуються меншою популярністю серед людей, уже в минулому. Надійність цих дверей є змінною величиною, тому що заліза м’яка й легко деформується. Крім того, залізні двері мають не дуже гарний зовнішній вигляд.
Металеві двері характеризуються складною структурою, через які вони безпечніше, чим залізні. Широко визнаний лідер по надійності на вхідні двері сталеві двері. Їхня перевага  довгих років життя, дійсно в довгостроковій перспективі. У зв’язку із цим, ціни на сталеві двері завжди вище.

Яка повинна бути товщина дверей?
Товщина дверного полотна є важливим параметром, що впливають на його надійність. Оптимальна товщина сталевої смуги для стулки становить близько 3-4 мм. Якщо менше — набагато легше подолати двері за допомогою ножівки.
Які двері є більш надійними — металеві двері із замками або стандартні металеві двері зі складними й дорогими замками?

Експерти рекомендують вхідні двері які мають два види замків , наприклад, для двох різних замків, завод випускає їх так, щоб один замок, протистояв фальсифікації грубої сили, а інший замок спеціального ключа.
Які матеріали для утеплення дверей вважаються кращими?
Внутрішня частина полотна якість двері виготовляються з матеріалів, які не тільки тримають тепло, але в той же час вогнебезпечні. Ці матеріали стосуються як базальтової вати. Крім того крила дверей можуть бути заповнені скловолокном. У деяких випадках використання сендвіч-панелі.

Як надійність дверей залежить від обставин установки?
Якість монтажних робіт досить серйозний процес, і впливає на надійність і довговічність будови двері. Це особливо актуально для дверей з підвищеним рівнем безпеки . Установка може бути виконана тільки професіоналами

Як розпізнати несправності двері?
Намагайтеся не гнатися за низькими цінами. Ознайомтеся з декількома провайдерами, якщо хтось пропонує  двері у два рази нижче, то це говорить про ненадійність якості двері. Гарні металеві двері, які мають високий рівень надійності, вони не можуть бути дешевими.