Сонячні батареї на вашій покрівлі

Сучасна мода енергозбереження, другою хвилею докочується до нас із Європи. Використання сили вітру, сонця й води (поновлювані джерела енергії), вирішує проблеми громадян пов’язані з високими тарифами.


Чому в західних країнах, даний напрямок яке спрямовано на раціональне використання енергії розвивається, а в нас віддається глухою луною? Пов’язано — це, насамперед із законодавством, європейські закони стимулюють людей у ЄС, для масового використання альтернативних природних видів енергії, численними заохоченнями й пільгами. У нас, на жаль, усе навпаки. Величезний вплив на розвиток у нашій країні зіграв також дефіцит устаткування.

1sun-batarey
Розглянемо сонячну енергію, як один з видів альтернативного використання природних «зарядів». У плині 1 року на землю попадає енергія сонця, яка еквівалента 100 трил. тонн палива.
Сонячні батареї, за рахунок вбудованих елементів ФЭП  поглинає енергію сонця й перетворюють її в електричну або теплову енергію. Вироблена енергія легко може використовуватися на пряму, або ж вільно накопичуватися в акумуляторах. Модель батареї найчастіше передбачає алюмінієвий каркас зі скляною панеллю (стекло одне з тих матеріалів, яке має низький коф- поглинання), на якій розміщаються кремінні пластини.

2sun-batarey
Плюси при використанні сонячних батарей на даху будинку:

усі елементи конструкції не передбачають ретельного спостереження, тому не вимагають підвищеного контролю

середній термін служби сонячних батарей становить 100 років

інновація в технології нових розробок привела до того що такі батареї можуть усмоктувати не тільки пряме випромінювання але й дифузійне (неуважне), що дало широке застосування панелей у конструюванні електро автомобілів, сонячні елементи почали розташовувати на даху

сонячні батареї — це джерело енергії №1 у віддалених місцях, де відсутні електро мережі й  неможливо використовувати енергію води й вітру
одержуємо різну напругу — збільшуючи площу поглинання, можна одержати необхідну потужність для тих або інших цілей.