Сучасні утеплювачі: пінопласт

Масове використання пінопласту в утепленні будинку сьогодні, насамперед,  пов’язано з його доступністю й відмінними характеристиками, якими має даний матеріал.

Донедавна в нашій країні використання пінопласту забудовниками як теплоізоляційного матеріалу, було просте не доступно, у зв’язку з відсутністю високотехнологічного встаткування на виробництві даного типу матеріалу. Розробки наших виробників, а також сучасні поставки західних компаній відкрили широкі можливості використання полістиролу (основна сировина при виготовленні) для випуску  пінопласту у вигляді правильних геометричних форм або «заливання». Новий утеплювач, відкриває нові можливості в сучасному ремонті будинків.

1pinoplast
Утеплення стін, дахів, фундаментів пінопластовими плитами товщиною в 50 значно знижує витрати на опалення вашого будинку в кілька разів. Таким чином, один раз витрачені гроші на утеплення стін, окуповуються за рахунок покривання витрат на опаленні в один сезон.

Розглянемо унікальні переваги пінопластових утеплювачів

легкість плит дає можливість знизити навантаження на фундамент будинку
 
матеріал має високі акустичні властивості

простота використання й висока ефективність поліпшує теплоізоляцію стін як нових так старих будинків

безпечний для здоров’я — пінопласт захищає від підвищеної вологи, що сприяє повному відсутності вогкості й цвілі (пінопласт не засвоюється різними мікроорганізмами)  

екологічно чистий матеріал сертифікований і може піддаватися вторинній переробці

мікроклімат — збереження сприятливої атмосфери усередині будинку. Утеплення пінопластом дає можливість узимку зберігати тепло, а влітку – тримати прохолодну атмосферу
2pinoplast
Сучасні системи теплоізоляції стін і фасадів будинку, які передбачають монтаж пінопластових плит (кріплення за допомогою клею й фіксацією дюбель парасолів) з наступним нанесенням декоративної штукатурки, захистять будинок від: пожежі, механічного впливу, підвищеної вологи, цвілі. Використовуючи пінопласт і передові способи утеплення будинків, ви значно заощадите свої засоби при витратах на опаленні.