Ондулін

Ондулін – дуже довговічний матеріал, що має гарантію 15 років і службу до 50 років. Листи  Ондулін не містять шкідливого для здоров’я людини азбесту ( як шифер) і виготовляються з екологічно чистих матеріалів. ОНДУЛІН має гігієнічний висновок, сертифікат відповідності й пожежний сертифікат.
Ондулін – дивно стійкий до різних кліматичних умов, він витримує й тропічне сонце, і сибірський мороз. Покрівля з ондуліна здатна витримувати значне снігове навантаження при правильно виконаній решетувальній роботі.

Ондулін широко використовується практично по всій території як у приватній і дачній забудові, так і в житловому й промисловому будівництві. Згідно з випробуваннями, проведеними в США й Великобританії, покрівля з ондуліна витримує ураганний вітер до 192 км/год.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
Довжина    мм    2000    +10
Ширина    мм    950    ±5
Повна товщина     мм    3    ±0,2
Висота хвилі Н    мм    36    ±2
Вага    кг    6    ±0,3

СОСТАВ
дистильований бітум
целюлозні волокна
мінеральні речовини (наповнювач)
мінеральні пігменти

ДЕЯКІ ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ Й ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Низьке водопоглинення
Біологічна стійкість до впливу грибка, бактерій і мікроорганізмів
Хімічна стійкість стосовно впливу кислот і лугів
Стійкість до впливу промислових газів
Стійкість до бензину й дизпаливу
Придатність для збору дощової води й використання її в якості питної

Система ондутайл — це метод використання листів Ондулін під глиняну або бетонну черепицю. Ондулін робить укладання черепиці більш технологичной і значно знижує ризик протікання.

Естетична привабливість, гнучкість, легкість монтажу роблять Onduline популярним матеріалом для покриття кафе, торговельних павільйонів, автобусних зупинок, різноманітних козирків, навісів і прибудов. Легкий дах для збірних комерційних споруджень — це те, що потрібно.