Покрівля Nuline

НУЛІН — ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ПОКРІВЕЛЬНЕ ПОКРИТТЯ
На сьогоднішній день у світі не існує яких-небудь інших покрівельних матеріалів, які могли б зрівнятися із шифером і черепицею NULINE. Скло структура покрівлі, просочена бітумом, гофрований дизайн, вага й міцність виділяють її з ряду інших матеріалів. NULINE служить набагато довше, чим інші покрівельні альтернативи.
Покрівля NULINE пасує будь-якому будинку під будь-який стиль.
Покрівля NULINE знайшла широке застосування в усьому світі завдяки тому, що вона надає будинку привабливий вид, не вимагаючи більших витрат засобів і часу на монтаж. Шиферні листи й черепиця NULINE дуже легкі по вазі й не мають гострих крайок. Робота з Nulineoм не вимагає спеціальних інструментів, матеріал легко ріжеться й піддається установці на ділянках будь-якої конфігурації. NULINE надає будинку сучасний дизайн, зберігає характерний естетичний вид і свіжість фарб.

NULINE можна використовувати всюди, навіть поверх старої покрівлі.

Шифер і черепиця NULINE можуть застосовуватися для покриття як рівних, так і не ідеально рівних поверхонь, використовуючи попередньо створене решетування. Одним з головних переваг даного матеріалу є те, що при вторинному покритті немає необхідності зривати стару покрівлю. У такий спосіб заощаджуються засоби й час. От чому покрівля NULINE здобуває все більшу популярність.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір    125 х 200 див
Вага    8 кг
Міцність    170 кПа/м
Руйнівне навантаження    980 кгс/ кв. м
Термічна стійкість    до 115 °С
Шумоізоляція    45 дБ

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ ПОКРІВЛІ NULINE
Не гниє й не іржавіє навіть у самих несприятливих умовах.
Забезпечує майже необмежену тривалість експлуатації.
Витримує снігове навантаження до 300 кг. на квадратний метр.
Може протистояти силі вітру до 160 км у годину.
Поглинає шум дощу й пориви вітру в непогожу погоду.
Матеріал пройшов випробування на:
— опір проти вигинів і ударів,
— температурні перепади,
— стійкість до хімічного й кислотного впливу.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Покрівля NULINE ідеальна для житлового й промислового будівництва: Матеріали NULINE застосовуються в покритті найрізноманітніших будов, починаючи від величезних ангарів військово-морського флоту до ресторанів, від підприємства з виробництва сільськогосподарських добрив до житлових будинків і дач. Вона на ділі довела свою придатність у різних галузях промислової й комерційної діяльності. Багато господарників знаходять NULINE відмінним засобом вирішення проблем, пов’язаних з ремонтом старих будинків.

Матеріал NULINE знайшов широке застосування в усьому світі завдяки тому, що він надає будинку сучасний дизайн, зберігає характерний естетичний вид і свіжість фарб, не вимагаючи більших витрат засобів і часу на установку. Покрівельні листи NULINE дуже легкі й не мають гострих крайок. Робота з NULINE не вимагає спеціальних інструментів, матеріал легко ріжеться й піддається установці на ділянках будь-якої конфігурації. Установка матеріалів NULINE настільки проста, що може бути зроблена самотужки.

NULINE можна використовувати всюди, навіть поверх старої покрівлі. Одним з головних переваг даного матеріалу є те, що при вторинному покритті немає необхідності зривати стару покрівлю. У такий спосіб заощаджуються засоби й час. От чому матеріали NULINE здобувають усе більшу популярність. Покрівельний матеріал NULINE можна застосовувати для покриття як рівних, так і не ідеально рівних поверхонь.