РУЛОННІ ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Рулонні покрівельні матеріали в основному застосовуються на промислових, плоских дахах з малим кутом ската. Так само вони застосовуються для покрівлі дахів у багатоповерховому будівництві. Монтаж проводитися не складним шляхом наплавления гідроізоляції за допомогою пальника на підготовлену підставу. Звичайно — це стяжка  й праймер. Буває, що гідроізоляцію укладають прямо на щільний утеплювач або на вологостійку фанеру.Компанія «Техноніколь» випускає дуже широкий спектр рулоних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Від високотехнологічних продуктів таких як Техноеласт «Соло» і «Вент», до традиційних і дешевих Бікростов.

Уся рулонна гідроізоляція ділиться на чотири класи: «ПРЕМІУМ»-клас, «БІЗНЕС»-клас, «CТАНДАРТ»-клас і так звані «бюджетні» продукти «ЕКОНОМ»-класу.

  «ПРЕМІУМ» — клас
Це полірозмірно-бітумні матеріали, які проводяться з використанням тільки найкращої сировини й на найсучаснішому встаткуванні, по самим зробленим технологіям. Рулонні покрівельні матеріали цього класу мають відмінну репутацію, що підтверджує досвід їх застосування на найбільших і значимих об’єктах по всій країні.  Вони дозволяють розв’язати широке коло завдань, що виникають при роботах на самих відповідальних об’єктах. Девіз цих продуктів – безкомпромісна якість і довговічність. Вони там де потрібна тільки виняткова надійність і додаткові гарантії. Їхні характеристики задовольняють самим твердим Російським і світовим вимогам.

Рулонні покрівельні матеріали Техноеласт і Вестопласт здатні надійно служити в самих сурових погодних умовах. Вибираючи Техноэласт і Вестопласт ви робите надійну й дуже вигідну інвестицію: вкладені в них гроші з лишком окупляться завдяки їхній неперевершеній довговічності й надійності.

Для досягнення Вами найвищого якості робіт, при використанні даних матеріалів виробник виявляє всеосяжну технічну й інформаційну підтримку.
Застосування Сбс-Полімерів (у Техноэласте), або Апп-Полімерів (у Вестопласті) дозволяє вам зробити усвідомлений вибір, який задовольнить будь-які ваші вимоги: до стійкості матеріалу до кліматичних факторів; вимоги до експлуатаційних якостей матеріалу; вимоги, обумовлені особливостями проекту або конструкції покрівлі (гідроізоляції).  Матеріали Техноеласт і Вестопласт із успіхом застосовувалися й застосовуються на будівництві самих відповідальних об’єктів.

«БІЗНЕС» — клас
До Бізнес-Класу продуктів відносять  наступні модифіковані матеріали: Уніфлекс, Экофлекс. Матеріали, що входять у цей клас, надійні й дозволяють одержати гарантований результат: зробити надійну покрівлю. Це підтверджене досвідом їх застосування на великій кількості об’єктів по всій країні. З матеріалами класу «БІЗНЕС» зручно працювати, що поліпшує якість робіт.

Рулонна гідроізоляція Экофлекс призначена для «суворого» клімату. «Уніфлекс» і «Экофлекс» – це «молодші» брати «Техноеласта» і «Вестопласта». Тобто, це матеріали, модифіковані СБС, або АПП полімером, і фізико-механічні характеристики, що мають (гнучкість, теплостійкість) відповідні до даних модифікаторів, хоча й не такі виняткові, як у Техноеласта й Вестопласта.

Рулонні гідроізоляційні матеріали ПРЕМИУМ і БІЗНЕС класів нормуються по товщині, тобто ви можете бути впевнені, що незалежно від того, який із заводів компанії їх зробив, коли вони були зроблені, ви завжди одержите саме той матеріал, на який розраховували.  Дані матеріали мають повний спектр сертифікатів і інших нормативних документів, що допомагають їхньому грамотному застосуванню й використанню. По бітумних-полімерним матеріалам здійснюється повномасштабна технічна підтримка.

«СТАНДАРТ» — клас

До класу «СТАНДАРТ» гідроізоляцій ставляться наступні модифіковані матеріали: Линокром, Біполь і Бікроеласт. Продукти цього класу відмінно виконують свою основну функцію: захищають будинок від води. При цьому з ними зручно працювати . Результати тестування й досвід їх застосування підтверджують їхня надійність і довговічність. У той же час дані матеріали мають найбільш оптимальну комбінацію в категорії » ціна-якість».
Спеціально для весняно-осіннього періоду, який займає значну частину будівельного сезону фахівцями компанії розроблені матеріали, які безболісно переносять механічні навантаження при низьких температурах.

Різноманітний асортименти рулонних покрівельних матеріалів даного класу дозволить Вас вибрати найбільш підходящий. Їхня якість і надійність сполучаються з доступністю за ціною.

«ЕКОНОМ»-клас, бюджетні матеріали Звичайно, усі ви знаєте, що на нашому ринку є замовники, яким не важливий ні проект, ні характеристики матеріалів, ні нормальні (більш 3-х років) гарантії на готову покрівлю, ні гарантійне (і післягарантійне) обслуговування, ні кваліфікація покрівельників, що виконують роботи. Для них важливо тільки одне – ціна. З жалем доводиться визнати, що таких замовників у 40-50%. Звичайно ж, компанія не може залишити без уваги цей сегмент ринку, і тому спеціально для нього в продуктовій лінійці існує продукт «бюджетного» рівня –Бікрост.

Рецептури й компонента цього матеріалу спеціально підібрані з розрахунку одержання максимально дешевого продукту, який, проте, задовольняє всім вимогам діючих Дст , і тому здатний вірою й правдою служити в «бюджетних» розв’язках, у плині всього гарантійного терміну служби.