КОМПОЗИТНА ПОКРІВЛЯ

КОМПОЗИТНА ПОКРІВЛЯ — МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ    Елітна металочерепиця відрізняється від звичайної верхнім покриттям з базальтової кам’яної крихти, яка надає покрівлі елегантний дизайн, різноманітність колірних розв’язків і ряд технічних переваг, таких як безшумність, довговічність, снігозатримання.
Композитна металочерепиця підійде до будь-якої архітектурної форми, будь то стародавня садиба на березі озера або сучасний хаус недалеко від мегаполіса.


METROBOND / МЕТРОБОНД (Бельгія)   Покрівельний матеріал Metrobond (Метробонд) – це унікальна металочерепиця, яку роблять у Бельгії. Основною гідністю цього матеріалу можна вважати те, що зовнішній вигляд цієї метало черепиці практично не відрізнимо від натуральної. Однак вона має безліч гідностей, що дозволяють зробити її застосування більш практичним.

GERARD / ДЖЕРАРД (Нова Зеландія)  Новозеландська компанія Ahi Roofing уже більш 50 років займається виробництвом покрівельних матеріалів. Вироблена продукція, що вже давно стала синонімом якості й надійності, поставляється більш ніж в 80 країн усього миру.

LUXARD / ЛЮКСАРД (Росія – Люксембург)  Люксард – композитна покрівля, що з’єднує в собі європейську якість, традиційну естетику й прийнятну ціну. Будинок з такою покрівлею поєднує в собі традиції й стильний дизайн.

ROSER / РОЗЕР (Корея)  Композитна металочерепиця — це сучасний будівельний матеріал, який зможе надовго прикрасити й заміський будинок, і будь-який суспільний будинок.

COVERSYS / КОВЕРСИС (Бельгія)  Гарантійний термін служби COVERSYS — 30 років, а строк експлуатації 50-70 років.

ОНДУСТИЛ (Франція)  Металочерепиця, покрита мінеральним гранулятом.

DECRA / ДЕКРА (США)  Метало черепиця з кам’яним напилюванням.