Metrobond

Метробонд
Прагнете зробити надійний і престижний дах один раз і забути про це назавжди? Використовуйте Metrobond для Вашої покрівлі. Цей матеріал гарантує комфорт і затишок Вам і Вашим поколінням.
Черепиця Metrotile  (Бельгія) 100% перевірений матеріал бездоганної якості. Metrotile — cовременная бельгійська покрівля. Термін служби більш 50 років.
7 причин для вибору покрівлі Metrobond
5 колекцій, 11 кольорів, гарна й оригінальна    індивідуальність — ваш будинок не буде схожий на інші будинки
сталева підстава з алюмоцинковим покриттям 190г/м2    довговічна покрівля
верхній шар — захисні базальтові гранули
безшумна при дощі, градах, вітрі, немає сходу снігу
пожежобезпечна й екологічно чиста    сертифікована в Росії
не вимагає суцільної підстави (типу OSB)
зменшення загальної вартості даху
модульна черепиця    підходить для складних покрівель, мінімум відходів

Колекція профілів

Колекція Метробонд

Традиційний класичний профіль, що створює ефект натуральної черепичної покрівлі, сполучається з різними архітектурними стилями.

 Колекція Метророман

Профіль, що передає романський стиль, при якому монтаж ведеться з особливої черепиці напівкруглої форми.

Колекція Метрошейк

Профіль відтворює традиційний покрівельний матеріал — натуральний сланець. Шляхетний, елегантний, довговічний і надійний.

  Колекція Метрошейк II

Ця модель додатково підкреслює шарувату структуру сланцю, класичний стиль архітектури й чіткість дизайнерських ліній.

Колекція Метроклассик

Новітня колекція, створена з обліком самих передових тенденцій у сучасній архітектурі. Ідеально підходить для будинків у стилі Hi-Tech.

Aquapan

Цікавий продукт для покрівельних покриттів невеликого розміру. Аквапан – стильний і економічний розв’язок для гаражів, дачних будиночків, навісів або альтанок.

Покрівельні листи з покриттям з натурального каменю Метробонд
Покрівельний матеріал Metrobond, Метробонд – це унікальна металочерепиця, яку роблять у Бельгії. Основною гідністю цього матеріалу можна вважати те, що зовнішній вигляд цієї металочерепиці практично не відрізнимо від натуральної. Однак вона має безліч гідностей, що дозволяють зробити її застосування більш практичним.

Крім уже згаданого зовнішньої подібності з натуральною черепицею,  Metrobond має ряд практичних переваг. По-перше, це довговічність: виробник дає гарантію, що матеріал буде служити Вам протягом 50 років без ремонту і яких-небудь капіталовкладень. По-друге, гранулят натурального каменю не тільки надає природній вид, але й сприяє підвищенню шумоізоляційних властивостей матеріалу, а також зменшує його теплопровідність.

Metrobond — унікальний покрівельний матеріал, що створює ефект натуральної черепичної покрівлі. Основою Метробонд є сталевий лист товщиною 0,5 мм, покритий із двох сторін алюмоцинковим сплавом. На лицьову сторону матеріалу нанесений гранулят натурального каменю, захищений шаром акрилату. На відміну від звичайного оцинкованого листа, сталевий лист, покритий алюмоцинком, залишається захищеним від корозії в місцях контакту із зовнішнім середовищем, а також на зрізах.

Структура композитної черепиці

Metrobond — гарний елітний матеріал, який добре сполучається з будь-яким архітектурним стилем будинку. Завдяки покриттю гранулятом натурального каменю Метробонд не має металевого блиску, характерного для звичайної металочерепиці. Натуральний камінь значно знижує шум дощу і є додатковим захистом від механічних ушкоджень.

Ця покрівля — досить проста в монтажі, як підтверджує особиста практика. Легкий матеріал — вага покрівлі 7кг/кв.м. Використовується на ухилах покрівлі від 12 градусів. Покрівельні листи, покладені внахлест, утворюють спеціальний замок, який захищає покрівлю від протікання. Оптимальний розмір покрівельного листа дозволяє знизити до мінімуму відходи при монтажі. Широкий вибір аксесуарів дозволяє укомплектувати покрівлю навіть самої складної конфігурації. Metrobond може бути легко змонтований поверх старого покриття без його розбирання, принаймні так радить виробник. Ми не радимо робити, у силу того, що даний матеріал досить гарний, що б його укладати на старі напіврозвалені покриття.

Metrobond — стійкий до жари й морозу. Покрівельне покриття, завдяки багатошаровому захисту сталевого листа є довговічним, міцним і вогнестійким. Він має термін служби більш 50 років і гарантію на покриття — 15 років. Покрівельний матеріал Метробонд відповідає стандарту ISO 9001 і підтверджений сертифікатами якості.

Основні переваги
Покрівля Metrobond швидко й ефективно може бути встановлена поверх старої покрівлі, що дозволяє власникові будинку реконструювати покрівлю за лічені дні.

Покрівля Метробонд може використовуватися на покрівлях з ухилом від 12 градусів. З’єднання, розташовані під кутом 90 градусів прекрасно захищають покрівлю від ураганних вітрів і землетрусів.

Ця композитна черепиця прекрасно сполучається з будь-яким архітектурним стилем будинку — від традиційних стилів і форм до найсучасніших дизайнів.

Технічні характеристики
Покрівельні покриття фірми Metrotile характеризують:
Легкість — 7кг/кв.м.
Пориви вітру — витримує до 180 км/ч.
Пожежна безпека — класу А.
Монтаж — легкість і простота

Додаткові елементи Метробонд
Лист
Довжина — 1330 мм.
Ширина — 410 мм.
Ефективна довжина — 1 257 мм.
Ефективна ширина — 368 мм.
площа, що перекривається, — 0,46 кв.м.
Висота хвилі — 28 мм.
Вага шт. — 2,9 кг.
Вага кв.м. — близько 6,3 кг

Напівкруглий ковзан
Довжина — 400 мм.
Ефективна довжина — 370 мм.
Вага шт. — 0,5 кг.
Кришка напівкруглого ковзана
Вага — 0,1 кг    Ребровий ковзан
Довжина — 1250 мм.
Ефективна довжина — 1150 мм.
Вага шт. — 1,6 кг.

Плоский лист
Довжина — 1320 мм.
Ширина — 450 мм.
Вага шт. — 2,5 кг.

Торцева планка (права/ліва)
Довжина — 1250 мм.
Ефективна довжина — 1110 мм.
Вага шт. — 1,7 кг.

Бічне примикання до стіни (праве/ліве)
Довжина — 1250 мм.
Ефективна довжина — 1110 мм.
Вага шт. — 1,2 кг.

Карнизна планка
Довжина — 1250 мм.
Ефективна довжина — 1 150 мм.
Вага шт. — 1,5 кг.

Розжолобок
Довжина — 1370 мм.
Ширина — 360 мм.
Ефективна довжина — 1270 мм.
Вага шт. — 2,3 кг.

Фартух
Довжина — 1250 мм.
Ширина — 68 мм.
Ефективна довжина -1150мм.
Вага шт. — 1,6 кг.

Цвяхи
Діаметр — 2,5.
Довжина — 50 мм.
Упакування 5 кг. — 2500 шт.
Витрата — 8 шт./кв.м.

Покрівельний вентилятор
1 шт. — 50-70 кв. м.

Набір для ремонту
Гранули + фарба (250 г.)