Бітумні хвилясті листи

Покриття для покрівлі за доступною ціною.
Будівельний ринок сьогодні надає величезна кількість різних матеріалів для даху. Різноманіття покрівельних матеріалів також є значним, і дійсно кожний може знайти щось підходяще для своїх потреб і бюджету. 1profnasstill
Керамічні черепиці, цементно-піщані черепиці,  профнастил, і нарешті, бітумка, яку  ми розглянемо небагато ближче. Бітумні листи виготовлені із целюлозного волокна, просоченого бітумом і органічними речовинами. За допомогою  пресування при високій температурі, створюється хвиляста форма, як у типового шиферу.
Характеризуються низькою вагою (квадратний метр покриття важить близько 3,5 кілограм). Прекрасний матеріал для виконання покрівельних робіт і фасадного облицювання в різних типах будівельних споруджень, таких як гараж, промислових будинків, житловий будинок.
Бітумне покриття стійке до грибків і агресивним хімічним середовищам, не зазнає розпаду й окисним процесам. Крім того, мають високу щільність. Після 24 годин повного занурення у воду всмоктує  2-6%.

Гофровані листи можуть бути використані як на плоских дахах, так і скатних — складно сконструйованих. На додаток до вищезгаданих якостей, покрівельний матеріал, чудово підходить для реконструкції існуючих дахів. У зв’язку з низькою вагою, можуть бути встановлені на старому покритті. Гофровані листи можуть також використовуватися як основа для керамічної плитки.