Який клей вибрати для пінополістиролу?

Планує утеплення пінополістиролом? На додаток до чудового теплоізоляційного матеріалу також знадобиться гарний клей. Слід пам’ятати, що якість клею, як і якість полістиролу, впливає на ефективність ізоляції. 1-kley-penopolist
Що вибрати?
Ми пропонуємо Клей для плит пінополістиролу морозо й водостійкий, проникний і гнучкий. Він призначений для приклеювання плит, і щодо цього  оптимізована його продуктивність.  Може використовуватися на бетонних і керамічних або оштукатурених основах, як усередині, так і зовні будинків.
ВЛАСТИВОСТІ
Клей — це суха суміш на мінеральній основі гідравлічних в’язких речовин і полімерів. Містить добавки для поліпшення пластичності, міцності й має підвищену чіпкість адгезією.
ЗБЕРІГАННЯ
Клей слід зберігати в оригінальному заводському впакуванні, у сухих умовах (використовуючи піддони), у закритих приміщеннях.
ЗАСТОСУВАННЯ
Середня витрата клею 3,5-4,5 кг на 1 м квадратний і залежить від ступеня шорсткості. Поверхня перед використанням клею, повинна бути очищена, потрібно вилучити пил, жири, стару фарбу й т.п., взагалі всі речовини, які можуть негативно вплинути на адгезію. Будь-які ушкодження основи після очищення, слід вирівняти розчином.  Поверхня слід заґрунтувати перед застосуванням ґрунтовою емульсією.
Готування клею відбувається механічним змішуванням сухої суміші в ємності з водою в співвідношенні 25 кг суміші близько 5,8 л води, до утвору однорідної пластиковий консистенції. Через 5 хвилин знову потрібно перемішати клей, і вже отримана суміш готова до використання.
Клей можна наносити при температурі від 5 ° С до 25 ° С. Приготовлений розчин зберігає свої, що клеять властивості протягом максимум 3 годин.