Кімната дитини

Колірна гама в дитячій кімнаті
Оформлення дитячої

Фарба в кімнаті дитини відігрує особливу роль, тому як впливає на настрій дитини й загальну атмосферу в дитячій. Барвисто оформлена дитяча кімната — це не просто  інтер’єр, але й сприятливий клімат для веселощів, навчання й дозвілля дитину і його друзів. 6-krovla
Найпростіший принцип, якого дотримуються багато батьків, це рожева кімната для дівчат й синя для хлопчика, подібна колірна схема дуже поширена. Але всі, же ми можемо підібрати інші цікаві кольори. Яскраві кольори ідеально підходять для дитячих, але хто заважає нам вибрати прості темні відтінки й зламані яскраві кольори, такі як яскраво-зелений або жовтогарячий колір. Ці кольори також добре виглядати в комбінації з жовтим і білим. Небагато спокійніше ефект несе комбінація зеленого із синім або, жовтим і жовтогарячим з фіолетовим.
Звичайно, кольору в дитячій кімнаті, тому що й усі навколишні предмети, залежать від віку дітей — кімната підлітка, іноді може виглядати майже як «доросла», тому в даному віці можна змело експериментувати з кольором.