Стіни з термоблока

Мабуть, немає жодної людини, що не возився в дитинстві з конструктором, з якого легко складався іграшковий будиночок. З такою ж легкістю можна скласти з термоблоков стіни сьогодення будинку — міцного, теплого й ощадливого.
1-steni-termoblok
Стіновый термоблок, або блок-опалубка, — це виріб з пінополістиролу, що поєднує функції несучої конструкції, декоративного облицювання й ефективного ущільнювача. Термоблок важить 0,75 кг і має габарити 100х25х25 див, причому його розміри по точності наближаються до виробів машинобудування. Завдяки сполучним елементам, що легко й міцно з’єднують один термоблок з іншим, будівництво будинку йде з дотриманням високих стандартів якості й з разючою швидкістю. Наприклад, будівництво двоповерхового житлового будинку площею більш 100 кв. м, причому обладнаного інженерними комунікаціями, із завершеними опоряджувальними роботами й обставленого меблями, займе близько 5 днів.
2-steni-termoblok
У зібрану опалубку заливається звичайний бетон, причому перед цим усередині опалубки вже прокладені пластикові труби системи каналізації. Застигши, бетон стане гарантією їх безаварійної служби увесь той час, поки експлуатується сам будинок. Труби водопровідної системи, проведення й кабелі електромережі розміщаються в канавках, які прорізаються на внутрішній поверхні стіни ножем або сильно нагрітою дротом. Після завершення випробувань систем усі комунікації дуже просто закрити внутрішньою обробкою.

Застосований при вигонці стін, термоблок має цілий ряд переваг, що забезпечує більшу економію засобів крім скорочення строків будівництва. Мала вага термоблока означає серйозну економію при закладці фундаменту й порівняно невеликі транспортні витрати. Складена з термоблоков стіна ідеально рівна, тому її попередньої підготовки для виконання внутрішніх опоряджувальних робіт не потрібно. Нарешті, термоблок з пінополістиролу має високий опір теплопередачі, що означає набагато менші витрати енергоресурсів на забезпечення комфортних параметрів температури й вологості в приміщеннях.