Дробини-трансформеры

Дробини для виконання висотних робіт
Переваги й характеристики металевих дробин

Уже не перший рік у багатьох власників приватних будинків і будівельних бригад, висока увага завоювали алюмінієві дробини-трансформеры.
1-alumin-lesntici
Популярність, насамперед, виникла через універсальне використання в комбінації з міцністю й не дорогою вартістю. Висока функціональність, зокрема можливість, використовувати допоміжну конструкцію як приставні, без втрати стійкості, забезпечує високу безпеку застосування.

Основні переваги алюмінієвих дробин:
легке транспортування й наступне експлуатація;
наявність противослизьких гумових підошов, якими оснащені всі вироби;
профілювання всіх щаблів для безпечного переміщення;
низька ціна;
тривалий термін служби, завдяки стійкості до агресивних атмосферних середовищ;
компактність, з легкістю можна укласти в багажник легкового автомобіля.

Серед стандартних видів алюмінієвих драбин, багато будівельних фахівців, такі як: муляри, штукатури, покрівельники віддають перевагу  багатосекційним, які за допомогою використання затискних фіксаторів, легко трансформуються в конькову  дробину або в робоче  підмістьє.

Звичайно, після перерахованих вище позитивних характеристик алюмінієвих сходів, не варто, і забувати про традиційні дерев’яні, що призначені для виконання робіт на висоті, які, на жаль, втратили актуальність у забудовників при будівництві будинку, але усе ще незамінні в домашньому господарстві, не говорячи вже про декоративне оформлення усередині приміщення в міжповерховому з’єднанні, де дерев’яним сходовим маршам віддається велика перевага.