Пінопластовий котедж

2penoplast-dom

Нові будівельні матеріали в новому столітті дають можливість реалізувати сміливі інноваційні ідеї. Будівництво котеджів заміського, типу завжди було і є як одне із затратних процесів. Давайте подивимося на одну дуже привабливу технологію будівництва купольного пінопластового будиночка.

Що насамперед багатьох заворожує в такому будиночку, звичайно ж — це дивний дизайн, простота зведення, невеликі витрати й висока енерго ефективність, яка не уступає традиційним цегельним будинкам.

3penoplast-dom

Такий будинок характерний для дачних ділянок, особливо там, де по якимось причинам заборонене будівництво цегельних споруджень ( тому що не потрібні дозволи на будівництво будинків такого типу, які ставляться до тимчасової забудови). Після виконання всіх опоряджувальних робіт (із застосуванням декоративних штукатурок), стіни стають міцними, і знаходять високу стійкість як до фізичних так і агресивних зовнішніх погодних умов.

1penoplast-dom

Природно, якщо врахувати всі фактори пов’язані із собівартістю будівництва, те такий будинок, звичайно ж, на практиці не виявиться «дешевим варіантом» у порівнянні з іншими економічними технологіями будівництва, наприклад якщо взяти будинок із глинозему, які будували наші предки, то здивуємося в тому, що такий будинок буде практично обходиться нам по нульовій собівартості, тому що в ході будівництва використовується  той матеріал, який у нас під ногами: глина й земля.