Різні ціни на вікна у регіонах

Різні ціни на будівельні послуги й будівельні матеріали в Україні, так чи інакше пов’язані з регіоном і місцем проживання. Розглянемо приклад із пластиковими вікнами, які виготовляються як з вітчизняної так і імпортної сировини.

1pvh-okno

В основі виробництва пластикових вікон лежить профіль, поставки якого йдуть із країн Європи. Німецький виробник Шюко (Schuco),на сьогодні один зі світових лідерів який пропонує широченний спектр технологій і матеріалів пов’язаних з енерго збереженням і захистом від впливу негативних факторів —  жари, прямих сонячних променів, підвищеного шуму, і т.д., у загальному збільшення тих норм і характеристик, які стали еталоном для сучасного енергозберігаючого будинку. Установка вікон ПВХ, як відомо і є, тем пунктом для заощадження тепла усередині будинку. Уже починаючи з 80-их років, компанія починала виробництво металопластикових профілів для вікон і дверей.

okna-shoko

Сьогодні даний матеріал відомий не тільки в усьому світі але й в Україні, причому логістика підприємства працює за принципом «доставка за три дні» у будь-яку крапку планети, тому, чим далі перебуває виробник від постачальника, тим більше будуть витрати на його доставку. Так, від відстані залежить і формування ціни вже на готовий виріб, тобто металопластикові вікна (приклад із брендом Schuco), виробництво яке находиться безпосередньо в якомусь українському  місті, будуть значно дешевше чим вікна вироблені в віддаленому регіоні.

Hintergr_solo_122x80