?? Монолітне будівництво. Технологія та переваги

Монолітне будівництво. Технологія та переваги

Дом каркас

Монолітне будівництво будинків і споруд є однією з найбільш ефективних і надійних технологій будівництва з високим потенціалом.

Основа монолітного будівництва — це особлива опалубка, яка одночасно бере участь в створенні планувальних рішень і надає будівлі міцність. Встановлена ​​опалубка заповнюється бетоном, який забезпечує будівлі не тільки міцність, але і довговічність в поєднанні з високими теплоізоляційними властивостями.

Монолітне будівництво стало активно застосовуватися відносно недавно, і навіть зараз цю технологію можна назвати найпопулярнішою.

Етапи монолітної технології зведення будівель

 1. Підготовка будівельного майданчика: важливим пунктом є обладнання зони для замішування бетону, який буде заливатися в опалубку. Бетонна суміш готується безпосередньо на місці будівництва, що дозволяє заощадити кошти на транспортування і зберігання.
 2. Установка арматури: каркас з арматури робить будівлю максимально міцним, надійним і довговічним.
 3. Установка опалубки: завдяки легкості конструкцій цей етап виконується в самі стислі терміни, при наявності відповідного досвіду і навичок.
 4. Заливка бетонної суміші: бетон повинен бути якісним, особливо, якщо це стосується висотних об’єктів. Від властивостей бетонної суміші буде залежати міцність і надійність всієї будови. При необхідності (наприклад, взимку) бетонна суміш перед заливкою підігрівається, щоб не спотворювалися експлуатаційні властивості бетону, і не ускладнювалась його заливка.
 5. Зняття опалубки (якщо застосовується наймана опалубка) — виконується через кілька днів після заливки бетону; необхідно, щоб бетонна суміш повністю застигла і прийняла потрібну форму.
 6. Зовнішня обробка фасаду і внутрішнє оздоблення приміщень: виконується відповідно до проекту і особистих уподобаннь.

Компания лого

Переваги виконання робіт з монолітного будівництва компанією «КУБ» Моноліт

 • Термін здачі об’єкта зменшується в 3-4 рази в порівнянні з традиційними технологіями будівництва.
 • Будинки, зведені за цією технологією, відрізняються високою енергоефективністю і прекрасними шумоізоляційними властивостями (це стосується як зовнішніх звуків — шум дощу, вітру, автомобілів тощо., так і внутрішніх — кроки сусідів, шум ліфта, ляскання дверей та ін.).
 • Будівля відрізняється невеликою вагою, тобто можна заощадити на фундаменті.
 • Спорудження виходить міцним, надійним і довговічним.
 • Застосування опалубки дозволяє виконувати будь-які, навіть самі оригінальні архітектурні рішення, без особливих труднощів.
 • Можна робити бетонні сходи та перекриття за цією технологією.

Незважаючи на величезну кількість пропозицій на будівельному ринку України, технологією монолітного будівництва володіють лише кілька компаній, і «КУБ» Моноліт — в їх числі. Замовляйте будівельні послуги у професіоналів.