Євроогорожі

 

«Евроабор»
Євроогорожа — це — декоративне залізобетонне обгороджування, яке складається зі збірних залізобетонних панелей і опорних стовпів. Стандартні розміри панелей : ширина 2 метри, висота 0,25 — 0,5 метра.
Вага бетонного стовпа складає — 35 — 120 кг, бетонній панелі — 60 — 90 кг.

Збірні залізобетонні панелі і стовпи виготовляються методом вібролитва. До складу бетонної суміші входить цемент марки 500, щебінь дрібної фракції і якісний очищений пісок. Для збільшення міцності і стійкості до динамічної напруги використовується сталева суцільнотягнута арматура і суперпластифікатор. Форми декоративних євроогорож виготовлені з полымернтх смол і скломата.

Текстури євроогорожі

Залізобетонні панелі євроогорожі, залежно від вибраної текстури поверхні імітують звичні матеріали: цегляну кладку, природний камінь, дерево. Вони можуть бути гладкими і шорсткими, плоскими і рельєфними.

Євроогорожі, завдяки своїй модульній конструкції, можуть легко комбінуватися з конструктивними елементами з інших матеріалів — з цегляною і кам’яною кладкою, з деталями з кованого метала, дерева і пластика.

Важливо для замовника і те, що ціна збірних залізобетонних огорож значно нижча, ніж ціна обгороджувань з цеглини, природного каменю, кованого металу, якісного дерева або будь-якого іншого капітального обгороджування.

Надійність і довговічність, простота установки і швидкість монтажу, красивий зовнішній вигляд і доступна ціна — хороші аргументи на користь декоративних бетонних обгороджувань євроогорож.

Установка бетонної огорожі
Роботи розпочинаються з визначення рівня бетонної огорожі, розмітки місць встановлення стовпів, при необхідності воріт і хвіртки.
У місцях встановлення стовпів фіксуються кілочки, потім натягається шнур. Кілочки мають бути строго «в лінію» і знаходитися один від одного на крок розмітки.

Установка на схилах
Проблему схилів вирішують за рахунок використання стовпів різної довжини або облаштування сходинок.
Для установки плит в такі стовпи необхідно збільшити довжину стовпового паза або підрізувати частину плити.
При цьому перепад висоти між сусідніми прольотами не повинен перевищувати 1/10 частина від довжини панелі декоративного обгороджування.

Отвори в грунті під стовпи можна зробити буром, застосовуючи до нього відповідні ножі або вручну за допомогою лому і лопати. Рекомендована глибина 70-90 см, для пучинистых грунтів глибина буріння складає не менше 120 см Після того, як стовп виставлений, його бутят — укладають в основу гравій, биту цеглину, камені.

Бут трамбують і засипають крупнозернистим піском, який для ущільнення грунтовно поливають водою. Верхню частину буту закріплюють бетонним стягуванням. При встановленні стовпів рекомендується передбачити проміжок між землею і нижньою панельною плитою обгороджування 30-40 мм. Потім робитися установка плит, шляхом засовування плит в пази стовпів через верх.
Секція виставляється у вертикальній і горизонтальній площині, і монтаж триває далі. Після установки усіх секцій бетонної огорожі стовпи заливаються бетонним розчином.

Переваги бетонної огорожі

На сьогодні існує величезна кількість варіантів виконання огорож : це і металеві огорожі, і огорожі з профнастила, дерев’яні огорожі, огорожі з  Сітки рабица і так далі.

У бетонних огорож є ряд переваг:

Естетичний вигляд, оскільки сучасні бетонні огорожі можна виготовити будь-якої конструкції і форми. Високоякісні огорожі з бетону складно відрізнити від огорож з натурального каменю. Вони підходять для будь-якого типу будинку. Огорожа з бетону складається з модульних компонентів, що дозволяє встановлювати таку огорожу на будь-якій ділянці.

Захист від стороннього шуму

Якщо ваш будинок або дача знаходиться в зоні сезонних пожеж, то бетонні огорожі зможуть захистити його і від пожежі. Для забезпечення пожежної безпеки установка огорож передбачає, що бетонні секції треба поглиблювати в землю на 15-20 см, при цьому висота бетонної огорожі має бути не нижча 2 метрів.

Бетонна огорожа не потребує клопіту
Бетонна огорожа на відміну від дерев’яної огорожі не потребує фарбування і додаткової обробки від гниття. Вам не доведеться доглядати за огорожею після установки і нічого робити для того, щоб підтримувати його в належному стані. Отже, ви позбавляєте себе від додаткових витрат. На відміну від інших типів бетонні огорожі не схильні до ржавлення.

Різноманіття видів євроогорож дозволяє вписати його у будь-який інтер’єр.
ні 1 метра з боку сусідських територій.

Фарбування євроогорожі
Євроогорожі — ж/б вироби після монтажу легко піддаються забарвленню у будь-який колір.
Перед фарбуванням євроогорожі штукатурні роботи не потрібно. Але перед фарбуванням, грунтувати обов’язково, — потрібно для захисту від атмосферних опадів. Фарбувати краще всього фасадною фарбою. Фарба цього типу для бетону підходить краще за все.

Основними компонентами при виробництві євроогорож є:

дріт ВР- 5
щебінь(фракція 5-10 мм)
пісок річковий або кварцевий
цемент(портленд цемент ПЦ- 500)
вода підготовлена
супер пластифікатор
барвник
вібростіл
лопати
корито
рукавички
масло.

Виготовлення залізобетонних набірних плит і опорних стовпів відбувається методом вібролитва, із застосуванням високопродуктивного, професійного устаткування.