ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА ЗА БОРГИ

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАЙНА?

Є кілька причин, за якими Ви можете отримати арешт на майно: борги перед податковою або ж банком, житлові спори під час поділу майна, а також інші ситуації, в яких виконавцями або судами буде прийнята запобіжні заходи для уникнення відчуження певного майна. В такому випадку відповідачем буде боржник, і для того що б уникнути втрати Вашої нерухомості необхідний звільнення від заборони. Найкращим рішенням буде своєчасне звернення до компетентного юриста, який допоможе зняти арешт з нерухомого майна, який державна служба або ж суд наклав на Ваше майно.

 

 

Але бувають випадки, коли заборгованість вже погашена, а в документах на нерухомість все ще накладена заборона на відчуження. Варто комплексно розглядати це питання: як зняти арешт з майна? Спосіб зняття арешту на майно буде, залежить від органу, який здійснив арешт. Для правильного і ретельного вивчення даного питання необхідно мати інформацію: історію правовідносин; документи, які стосуються дій виконавчої служби, а також рішення судової інстанції.

Зазвичай, для того що б зняти арешт з майна і знайти повні права на користування, Вам буде потрібно доводити в судовому порядку що арешт був накладений з порушенням закону або ж причина заборони була усунена.

Але тут ми стикалися з питанням: що ж робити з арештом квартири або будинку, коли власник дізнається про це зовсім випадково і без відомих для нього причин?

Існує кілька варіантів ваших дій: отримання всієї необхідної інформації і документів з виконавчої служби і суду, або ж скористатися послугами адвоката для повного і комплексного вирішення такого питання.

У першому варіанті варто бути готовим до строго регламентованим рядках, пропуск яких може привести до дуже поганих наслідків.

 

 

А що ж робити, якщо виконавче провадження незаконно? Тут доведеться звертатися до суду з позовом, для того щоб отримати звільнення від заборони на відчуження.

Але кожен випадок має свій індивідуальний характер, і як Вам вже стало відомо, зволікання в даному питанні не призводить ні до чого хорошого. Що б підібрати необхідний варіант зняття арешту з нерухомості, необхідно конкретно знати: за що і хто наклав цей арешт. Отримати професійну допомогу в цьому питанні і уточнити багато Ваші моменти допоможуть юристи компанії «Головко та Партнери».

Також читайте відгуки про цю компанію, про її юристів та історію успіху в Україні.