Пластикові вікна

За останні декілька років ВІКНА ПВХ стали дуже популярними і міцно увійшли до сучасного життя. Це і недивно, оскільки вони мають ряд переваг. Завдяки високій щільності і герметичності склопакету, вікна ПВХ прекрасно захищають від холоду, протягів, міського шуму і пилу, екологічно безпечні, зручні і прості в експлуатації і надовго зберігають свій чудовий зовнішній вигляд. До того ж вони легко вписуються у будь-який інтер’єр, як в ультрасучасному модерністському стилі, так і в спокійному класичному.

ПВХ — вид синтетичного полімеру, який ось вже багато років складає гідну конкуренцію природним матеріалам за рахунок заздалегідь заданих споживчих властивостей. ПВХ не схильний до корозії і руйнування, стійкий до атмосферної дії і абсолютно нешкідливий. І завдяки високій пластичності здатний приймати практично будь-які конфігурації.

Нині на нашому ринку представлені вікна з рамами з дерева, алюмінію і полівінілхлориду(ПВХ). Дерево має хороші ізоляційні властивості і має міцність, але вимагає більшого спеціальну увагу.

ПВХ не вимагає ніякої спеціальної турботи і ремонту, має високу міцність і досить хороші ізоляційні властивості. Термін служби ПВХ вікна може досягати 50 років.

Широке застосування знаходять в основному віконні профілі з непластифікованого, твердого ПВХ, з підвищеною ударною в’язкістю. Високий попит на вікна з ПВХ обумовлений причинами як економічного, так і технічного характеру.

Вікна з ПВХ, забезпечують високу теплоізоляцію. Регулярного миття поверхні вікон цілком вистачає для того, щоб багато років їх зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості не змінювалися.

ПВХ — це матеріал з низькою теплопровідністю. Профілі з ПВХ схожі за властивостями з деревом.

Звичайні вікна порівняно з масивними стінами, що оточують їх, значно програють не лише в плані тепло-, але і шумозахисту. Основною вимогою до вікна як будівельній конструкції являється його протидія проникненню зовнішнього шуму усередину. Проте, подібні вимоги залежать від допустимих норм рівня шуму усередині приміщення. Вони можуть розрізнятися усередині однієї і тієї ж будівлі, залежно від призначення приміщення.

Шумопоглинаючі властивості вікна, визначаються не лише матеріалом рами, але і типом склопакета і виконання конструкції.

ПВХ, або полівінілхлорид — екологічно безпечний продукт, що є хімічною сполукою вуглецю, водню і пов’язаного хлору. І хоча на зорі застосування у будівельній індустрії ПВХ дійсно містив окремі важкі метали, сьогодні усі провідні виробники пластикового профілю змінили хімічну формулу матеріалу на безпечну і пройшли необхідні екологічні перевірки.