Cut6010 HOLZHER

Центр з ЧПУ виробництва компанії HolzHer(Німеччина) призначений для ефективного чистового розкрою пакету листових матеріалів : ДСП, фанера, OSB, MDF, ДВП та ін.

Основною відмінністю від звичайних верстатів є не лише наявність числового програмного управління, але і можливість одночасної обробки пакету заготівель, укладених одна на одну в кількості, обмеженій лише величиною пили.

Компанія розробила, запатентувала і застосувала у своїх верстатах безліч конструктивних рішень, що дозволяють добитися високої якості обробки, а також надійності і стабільності параметрів робочих сладових.

Основою верстата є важка масивна основа. Пакет листових заготівель укладається на спеціальні підтримувальні столи.

Штовхальник є сталевою трубчастою конструкцією, яка переміщається над опорними роликовими секціями.

Затиски виготовлені з литого алюмінію, що надає їм необхідну міцність. Плаваючі по висоті, вони компенсують внутрішню напругу розкроюваних панелей і, таким чином, забезпечують максимальну точність переміщення.

Для бічного вирівнювання заготівель в пакеті передбачений спеціальний бічний вирівнювач. Обгумований ролик приводиться в рух за допомогою пневматичного циліндра і переміщається не ушкоджуючи заготівлі, акуратно притискає їх до тієї, що направляє.

Після завантаження і позиціонування заготівель, безпосередньо перед розпилюванням пакет надійно фіксується за допомогою притискної балки. Рівномірний розподіл тиску притискної балки дозволяє з рівним успіхом обробляти як вузькі, так і широкі заготівлі.

Пильная каретка переміщається за допомогою системи «рейка-шестерня».

Пиллова каретка верстата складається з основного і підрізного диску. Обертаючись в протилежну сторону з більшою частотою обертання, підрізний диск виключає сколы на поверхні заготівель під час їх розкрою. Вона має ручне налаштування.

Управління центром здійснюється за допомогою сучасного РС- сумісного персонального комп’ютера. Комп’ютер оснащений зручним 17-ти дюймовим дисплеєм.

Програмне забезпечення CUTCONTROL2 дозволяє ефективно і легко управляти верстатом. Графічний інтерфейс програмного забезпечення не лише відображає усі етапи обробки в реальному часі, але і дозволяє з рівною легкістю задавати усі необхідні параметри обробки з подальшою оптимізацією розкроу.