Cabinet Control от Holzher

Програмне забезпечення Cabinet Control пропонується компанією Holzher як комплексний унікальний засіб інтеграції верстатів власного виробництва в єдину автоматизовану систему проектування і виготовлення корпусних меблів.

Модель корпусних меблів створюється дизайнером на видаленому офісному комп’ютері в середовищі проектування Cabinet Control.
Програмне забезпечення має у розпорядженні усі необхідні сервіси для проектування корпусних меблів будь-якої міри складності. Ще на етапі розробки очікуваний результат можна подивитися у вигляді тривимірної моделі під будь-яким кутом. Наявність вбудованих бібліотек фурнітури, текстур і способів обробки дозволяє пропрацювати модель до найдрібніших деталей.
Приймаючи проект в розробку, Cabinet Control автоматично розкладає модель на елементарні складові. Для кожної деталі автоматично створюються програми управління верстатами.

Дані про необхідні операції розкроу поступають в комп’ютер пильного центру. Залежно від розмірів початкового матеріалу програма оптимізації верстата пропонує варіант розкрою з мінімальним числом відходів. Кожній заготівці у вигляді приклеюваної етикетки привласнюється унікальний код, по якому оброблювальний центр з ЧПУ і кромковий верстат вчинять подальшу обробку за допомогою спеціальних сканерів. Складання меблів полегшує додаткова інформація, вказана на приклеєній етикетці про розмір, назву і порядковий номер елементу у виробі. Форма і зміст етикетки створюється самостійно кожним клієнтом залежно від його конкретних завдань і потреб.