DURISOL — Будівельний блок

Матеріал DURISOL має унікальне поєднання властивостей, яке грунтоване на використанні природних матеріалів : дерева і каменю. У своєму об’ємі ДЮРИСОЛ на 80-90%% складається з тріски хвойних дерев, обробленої мінеральними добавками і скріпленої портландцементом. Це екологічний, легкий, міцний і довговічний матеріал.

Історична довідка. Технологія виробництва DURISOL була розроблена в Голландії в 30-х роках минулого століття і отримала широке поширення в житловому будівництві в Західній Європі після другої світової війни. Нині власником торгової марки і патенту на технологію DURISOL є канадська компанія Durisol International Inc.,, акціонерами якої є компанії: Durisol Werke(Австрія), Durisol BV(Голландія) і Durisol, Inc. (Канада). Група має власні заводи в Канаді, Голландії, Австрії і Словаччині.

Будівельний блок завдовжки 50 см, заввишки 25 см

Процес монтажу стін з блоків ДЮРИСОЛ простий і ефективний: вони встановлюються один на одного в чотири ряди, після чого порожнини у блоках заповнюють бетоном. Потім встановлюють наступні чотири ряди і так далі. В результаті усередині стіни виходять монолітні бетонні грати з потужними вертикальними стовпами, і горизонтальними рядними перемичками. Завдяки  структурі матеріалу стіна » дихає» і в приміщеннях, побудованих за технологією ДЮРИСОЛ, забезпечується комфортний мікроклімат.

При монтажі не потрібно застосування висококваліфікованої робочої сили і важкої техніки(вага одного блоку 6-15 кг). ДЮРИСОЛ має підвищену адгезію до штукатурних складів, що спрощує процес обробки стін.
Структура матеріалу стін забезпечує високу звукоізоляцію внутрішніх приміщень будівлі(показникв межах 50-60 дб).

Пориста структура і конструкція блоків забезпечують природну циркуляцію водяної пари через стіни, встановлюється збалансоване співвідношення температури і вологості повітря, які є визначальними елементами внутрішнього клімату. У приміщеннях, побудованих з блоків  Durisol, створюється здоровий і комфортний мікроклімат! Стійкий до утворення плісняви і грибків.
Блоки Durisol відповідають вимогам пожежної безпеки (група Г1).
Легкий в обробці: матеріал легко різати, свердлити і фрезерувати для прокладення в стінах каналів інженерних комунікацій або надання необхідної архітектурної конфігурації. Пориста структура полегшує фінішну обробку штукатурними складами.

Будинок, побудований з блоків Durisol, — міцний, зручний і довговічний!