Броньовані двері

Вхідні двері – це першу чергу висока безпека, надійність, звукоізоляція, довговічність.  В процесі еволюції людства не менш істотні зміни, як і сам homo sapiens, зазнали і двері, пройшовши довгу дорогу від шкір, розвішених на вході в печеру для оберігання її мешканців від стороннього ока і злих вітрів, до справжніх шедеврів, що гармонійно поєднують в собі властивості дзеркала естетики внутрішнього світу мешканців будинку із захисною функцією, направленою на створення відчуття повної недоступності від прихованої загрози з боку зовнішнього світу. Дивлячись на багатовікову історію дверей, її основні частини, по суті, функціонально залишилися незмінними — час вплинув лише на технологію виготовлення і використання матеріалів.

Визначемо сукупність деталей сучасніх дверей. Як правило, вони складаються з наступних частин:
дверного полотна — частини, що відчиняється;
дверной коробки — рами, що встановлюється в дверному отворі, на яку і навішується дверне полотно;
лиштв, які закривають щілини між дверною коробкою і стінами по всьому периметру дверного отвору;
дверного порогу;
комплекту петель, за допомогою яких навішується дверне полотно;
дверної фурнітури (замків, ручок, завісів і т. д.), різного роду ущільнювачів і цілого ряду інших складових, наявність яких визначається конкретним типом дверей.

Все існуюче різномаїття дверей можна класифікувати по ряду схожих ознак. Залежно від розташування, двері бувають зовнішніми і внутрішніми; за способом відкриття діляться на розпашні, розсувні; за матеріалом, з якого вони виготовляються, — дерев’яні, сталеві, скляні, алюмінієві і з полівінілхлоридних профілів; по заповненню дверного полотна глухими і заскленими.

Зовнішні двері
Зовнішні двері, перш за все, повинні перешкоджати проникненню в приміщення сторонніх осіб, холоду ізовнішнього шуму, тому вони частіше є масивними, з тепло- і звукоізоляційними властивостями. Багато власників приватних котеджів, окрім вищезгаданих вимог, як правило, пред’являють ще і ряд додаткових вимог при виборі зовнішніх дверей, зупиняючи свій вибір на протиударних і «броньованих» дверях. Основна ж функція міжкімнатних дверей — служити розділовим кордоном між різними приміщеннями, по можливості підкреслюючи при цьому естетичні привілегії інтер’єру кімнати.

Броньовані двері
До спеціальних зовнішніх дверей відносяться протипожежні, протиударні і броньовані двері, мета яких полягає не лише в збереженні майна власника будинку, але і в збереженні життя і здоров’я всіх його мешканців. Не варто економити на покупці і установці броньованого гаранта безпеки.
До того ж існує ряд броньованих дверей (з товщиною листової сталі понад 6 мм), які є не лише куленепробивними, але і противибуховими. Для виготовлення броньованих дверей може використовуватися не лише сталь, але і кевлар, що використовується при виготовленні бронежилетів. Також можлива реалізація варіанту броньованих дверей з куленепробивним склінням, але при цьому ціна на такий виріб значно зросте.
Слід відзначити, що випробуванням на кулестійкість піддаються лише ті двері, конструкція яких передбачає захист від вогнепальної зброї. Двері протизламні і протиударні випробовуються на стійкість до дії певного набору інструментів протягом якогось відрізку часу іпо мірі стійкості діляться на декілька категорій (класів). Чим категорія вища, тим, зрозуміло, двері дорожчі. Найдорожчими, безумовно, є двері, здатні захистити одночасно і від вибуху, і від пожежі, і від всіх інших напастей. Вартість подібних виробів може досягати десятків тисяч доларів, але і вони не можуть гарантувати повної безпеки Вашого житла.

Конструкція


Дверне полотно складається з силового каркаса до якого приварюється лист сталі 1.5-2мм. (з однієї або двох сторін).

В середині заповнене мінеральною ватою, яка має високий коефіцієнт тепло- та шумоізоляції, екологічно чиста, вогнетривка.

В місцях кріплення петель конструкція усилена стальними пластинами 4-5мм.

Полотно укомплектоване 2-ма петлями на підшипниках, трьома «анти зрізами», які унеможливлюють відкривання дверей при зрізанні петель.

Зовнішня та внутрішня сторона полотна оздоблюється декоративними МДФ панелями товщиною 10,12 та 16мм, або полімерним покриттям.

Ущільнювач по периметру полотна забезпечує щільне та м’яке зачинення дверей.

В дверях використовуються замки лише найкращих виробників якість яких підтверджена часом.

За бажанням замовника встановлюється система трьохстороннього запирання «Краб».